Latvijas koncertu programmā skanēs ārijas no Džuzepes Verdi, Alfrēdo Katalāni, Pjetro Maskanji, Arrigo Boito, Džakomo Pučīni un Kamila Sensānsa operām.

Pēc atklāšanas koncerta 2. oktobrī sekos uzstāšanās Kristīnes Opolais dzimtajā pilsētā – Rēzeknē, Latgales vēstniecībā "Gors", bet 4. oktobrī Latvijas turnejas gala koncerts notiks Latvijas Nacionālajā operā.

Savukārt jau 7. oktobrī Opolais ar vienīgo koncertu Lietuvā uzstāties Viļņā, Lietuvas Nacionālajā operas un baleta teātrī.

Koncertos Latvijā Opolais muzicēs kopā ar Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri itāļu diriģenta Sesto Kvatrīni vadībā, bet Viļņā – ar Lietuvas Nacionālo operas orķestri.

"Esmu patiesi priecīgs, ka pēc piecu gadu pārtraukuma klausītāji Latvijā atkal varēs baudīt Kristīnes Opolais muzicēšanu ne tikai Rīgā, bet arī Liepājā un Rēzeknē, kur tas kļuvis iespējams pateicoties jaunajām koncertzālēm. Šis ir ļoti īpašs notikums, jo Opolais ir piesātināts grafiks, kurā koncertu nav daudz. Jau novembrī Ņujorkā Kristīne dziedās "Manona Lesko" un "Bohēmā", bet februārī – galveno lomu Dvoržāka "Nāras" jauniestudējumā," uzsver Žagars. Viņš piebilst, ka Dvoržāka "Nārai" plānotas arī tiešraides translācijas.

Biļetes uz Kristīnes Opolais koncertiem nopērkamas "Biļešu paradīzes" tirdzniecības vietās un internetā.

Andreja Žagara kultūras atbalsta un attīstības fonds dibināts ar mērķi veicināt un attīstīt augstas raudzes kultūras projektus, īpaši izceļot mūzikas un mākslas nozares, piesaistot valsts, mecenātu un Eiropas fondu finansējumu.