Paši grupas dalībnieki atklāj: “Absolūti netipisks gabals mums, un varbūt tieši tāpēc mums pašiem arī patīk. Dziesmas tekstam un video nevajag meklēt zemtekstus un loģiku, kuras tur nav. Kaut gan par iedvesmu jāpateicas multimākliniekam Kasparam Binemanim, kurš kādreiz prātoja, ka ideāli būtu nonākt līdz tādam apziņas, ķermeņa, fiziskajam un garīgajam stāvoklim, lai varētu pārtikt tikai no svaiga gaisa.“

Melodijas autori ir Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis un Normunds Jakušonoks, bet tekstu radījis Andris Freidenfelds. Dziesmas videoversiju filmēja, režisēja un montēja Elvis Lācis, kurš sadarbojies ar vairākiem mūziķiem Latvijā, tostarp ar duetu “Olas” un grupu “Singapūras satīns” u.c. Vēl īpašs paldies Kārlim Ezergailim, Ditai Druķei, veikalam “Mans drēbju skapis” un sabiedrībai “Gaco”. Savukārt visu iemūžināt failos palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no “Labo ierakstu studijas”, kuru ieguldījums un pieredze šī žanra mūzikas tapšanā ir nenovērtējama.

Gan šī, gan citas “Labvēlīgā tipa” populārākās dziesmas skanēs grupas koncerttūrē “Sudrabkāzas”, kas šā gada rudenī izskanēs vairākās Latvijas pilsētās un ar grandiozu šovu 27. oktobrī noslēgsies “Arēnā Rīga”.

Biļetes uz koncertiem var iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.