Gaidot albumu izdošanu, jūnija vidū tikušas publicētas divas jaunas dziesmas – "Gleznotājs" un "Baskājīte laime", ko dzied Dināra Rudāne un Mārtiņš Ruskis.

Albumā iekļautās dziesmas ierakstījuši dažādi populāri Latvijas dziedātāji. Uz leģendāro Latvijas radio 1. studiju Maestro bija aicinājis vokālistus, ar kuriem šobrīd sadarbojas dažādos projektos – Dināru Rudāni, Intaru Busuli, Mārtiņu Ruski, Kristīni Prauliņu, Normundu Rutuli, Mariju Naumovu, Zigfrīdu Muktupāvelu, Samantu Tīnu un vokālo grupu "Framest".

Bez Raimonda Paula, dziesmu instrumentālo pavadījumu ierakstā piedalījušies arī bundzinieks Māris Briežkalns, ģitārists Rihards Goba, saksofonists Gints Pabērzs, kā arī taustiņu instrumentālists Raimonds Macats, kurš arī uzņēmies šī projekta producenta lomu. Dziesmas ierakstītas Latvijas radio 1. studijā, bet ieraksta miksu, instrumentu papildinājumus un skaņas gala apstrādi paveica Gints Stankevičs savā studijā, "MicRec" mājas augšstāvā, Iļģuciemā.

Jaunais albums "Kad tu ej pie bitēm" nāks klajā šī gada augustā, bet līdz tam laikam gandrīz katru nedēļu klausītāji tiks iepazīstināti ar kādu no jaunajām dziesmām.