Nobalsot par saviem favorītiem varēja 11 teātros visā Latvijā: Latvijas Nacionālajā teātrī, Dailes teātrī, Jaunajā Rīgas teātrī, Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, Valmieras Drāmas teātrī, Liepājas teātrī, Daugavpils teātrī, Leļļu teātrī, Latvijas Nacionālajā operā, DirtyDealTeatro un Ģertrūdes ielas teātrī. Kā arī elektroniski "Spēlmaņu nakts" oficiālajā interneta vietnē spelmanunakts.lv , portālā "Delfi" un "Teātris.zip" (Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv). Iespēja balsot bija arī akcijas Mobilā balsošanas kaste laikā Rīgā.

Šogad skatītājiem balsot palīdzēja arī Latvijas Kultūras akadēmijas studentu veidotā video pamācība "Tagad balso par kultūru!", aicinot skatītājus atdot balsi par saviem favorītiem "Spēlmaņu nakts" nominācijās.

Internetā kopumā nobalsots 4315 reizes, taču balsu skaits teātros un mobilās aktivitātes laikā vēl tiek apkopots.

Balsošanai noslēdzoties, tika izlozētas biļetes uz Latvijas teātru izrādēm (no balsotājiem, kuri balsojuši teātros), kā arī 4 ielūgumi uz "Spēlmaņu nakts" balvu pasniegšanas ceremoniju (no balsotājiem, kuri balsojuši internetā un mobilās akcijas laikā, kā arī no tiem, kuri piedalījušies konkursos sociālajos tīklos).

Teātra biļešu laimētāji:

Latvijas Nacionālais teātrī - Ingrīda Riekstiņa, Modra Gudre
Dailes teātrī – Ineta B. (t. …281), Ainārs (t. …115)
Jaunajā Rīgas teātrī – Laine Pole, Mia Tirzmale
M. Čehova Rīgas Krievu teātrī – Svetlana Taratutina, Jānis Ieviņš
Valmieras drāmas teātrī – Vita Štrobindere, Krišjānis Katans
Liepājas teātrī – Anete Preisa, Ilze (t. …499)
Daugavpils teātrī – Anatolijs (t. …563), Roberts Melecis
Latvijas Leļļu teātrī – Gatis (t. …459), Kārlis (t. …934)
Latvijas Nacionālajā operā – Beāte (t. ...469), Ināra Dimpere
Dirty Deal Teatro - Linda Haka, Patriks D.
Ģertrūdes ielas teātrī – Laura Gulbe, Karlīna Jansone

Ielūgumus uz Spēlmaņu nakts ceremoniju divām personām iegūst Madara Purniņa, Linda Krūmiņa, Karina Atāla un Inguna Strazdiņa.

Ar teātra biļešu laimētājiem sazināsies teātru administrācijas, bet ar "Spēlmaņu nakts" ielūgumu laimētājiem – Latvijas Teātra darbinieku savienība.

"Spēlmaņu nakts 2013./2014."  skatītāju simpātijas balvu ieguvēji tiks paziņoti 23. novembra vakarā Spēlmaņu nakts apbalvošanas ceremonijā Dailes teātrī.

Nominācijā Gada labākā izrāde izvirzīti:

Gada lielās formas izrāde:

1. "Izraidītie" Dailes teātrī, režisors Oskars Koršunovs;

2. "Peldošie - ceļojošie" Jaunajā Rīgas teātrī, režisors Vladislavs Nastavševs;

3. "Piafa" Liepājas teātrī, režisore Laura Groza-Ķibere;

4. "Sasodītais sarkanais mēness" Liepājas teātrī, režisors Dž.Dž.Džilindžers;

5. "Vasarnieki" Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātrī, režisors Elmārs Seņkovs.

 Gada mazās formas izrāde:

6. Dukši Jaunajā Rīgas teātrī, režisors Gatis Šmits;

7. Ezeriņš Latvijas Nacionālajā teātrī, režisors Elmārs Seņkovs;

8. Lūša stundā Valmieras Drāmas teātrī, režisors Mārtiņš Eihe;

9. Titāniks Latvijas Nacionālajā teātrī, režisors Regnārs Vaivars;

10. Ziema zem galda Valmieras Drāmas teātrī, režisors Ģirts Ēcis.

Gada izrāde bērniem vai pusaudžiem:

11. Baltā grāmata Dirty Deal Teatro, režisore Inga Tropa;

12. Kas par traku, tas par traku... Ditas Balčus teātrī, režisore Dita Balčus;

13. Tikai nesaki nevienam... Goda teātrī, režisors Leons Leščinskis;

14. Viss ir viņa Daugavpils teātrī, režisors Georgijs Surkovs;

15. Ziemas māja, režisori Mārtiņš Eihe un Krista Burāne - radošā apvienība Nomadi.

Gada sasniegums laikmetīgajā dejā*:

16. Ārā - horeogrāfe Olga Žitluhina;

17. Cik tuvu? - horeogrāfe Elīna Breice Ģertrūdes ielas teātrī;

18. Dunkani - dīvaiņi vai pravieši? - apvienība Dejas anatomija un Inta Balode;

19. Saules taka - horeogrāfe Olga Žitluhina;

20. Solo piecpadsmit - horeogrāfi: Katrīna Albuže, Nadežda Beļajeva, Evita Birule, Dmitrijs Gaitjukevičs, Ramona Galkina, Liene Grava, Elena Jacinta, Lilija Lipora, Līga Liberte-Lasmane, Elīna Lutce, Valērijs Oļehno, Sintija Siliņa, Guntis Spridzāns un Eva Vancāne.

* Nominantus izvirza Latvijas profesionālās mūsdienu dejas horeogrāfu asociācija.

Nominācijā Gada labākā aktrise izvirzītas:

1. Marija Bērziņa - Mollija izrādē Molija saka jā! un Šneidera jaunkundze izrādē Kabarē Latvijas Nacionālajā teātrī;

2. Agnese Jēkabsone - Edīte Piafa izrādē Piafa Liepājas teātrī;

3. Elita Kļaviņa - Blanša Dibuā izrādē Ilgu tramvajs Jaunajā Rīgas teātrī;

4. Sandra Kļaviņa - Ļoļečka Carevska izrādē Peldošie - ceļojošie Jaunajā Rīgas teātrī;

5. Lāsma Kugrēna - Helēna Alvinga izrādē Spoki, Lenija Rīfenštāle izrādē Marlenī  un Neita izrādē Truša alā Latvijas Nacionālajā teātrī.

Nominācijā Gada labākais aktieris izvirzīti:

1. Dainis Grūbe - Bens izrādē Izraidītie un Song Lilinga izrādē M. Butterfly Dailes teātrī;

2. Andris Keišs - Stenlijs Kovaļskis izrādē Ilgu tramvajs un Dmitrijs Lavrentjevs izrādē Peldošie - ceļojošie Jaunajā Rīgas teātrī;

3. Ģirts Krūmiņš - Jānis izrādē Dukši Jaunajā Rīgas teātrī;

4. Andis Strods - Askolds izrādē Dukši Jaunajā Rīgas teātrī un Miķelis Pankoks Starptautiskā jaunā teātra festivāla "Homo Novus" izrādē "Galdnieks un klusums", producents Latvijas Jaunā teātra institūts;

5. Juris Žagars - Bens izrādē Izraidītie, Džeks izrādē Slazdā un Renē Galimārs izrādē M. Butterfly Dailes teātrī.

Spēlmaņu nakts 2014 notiek ar Kultūras ministrijas, Valsts Kultūrkapitāla fonda, Borisa un Ināras Teterevu fonda un Rīgas domes atbalstu.

Arī  šogad "Spēlmaņu nakts" balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies Eduarda Smiļģa dzimšanas dienā - 23. novembrī, un tā tiks translēta LTV 1 un Latvijas radio 1 tiešraidē no Dailes teātra.

Šeit redzami portālā "Delfi" veiktā balsojuma rezultāti: