Gaisa temperatūrai pēcpusdienā turpinot paaugstināties, rekords tiek labots arvien lielākā skaitā novērojumu staciju.

Par diviem grādiem pārspēts arī 20. septembra nacionālais siltuma rekords. Līdz šim augstākā gaisa temperatūra, kas valsts teritorijā reģistrēta 20. septembrī, bija +24,2 grādi 1937. gadā galvaspilsētā.

Divos dienā gaisa temperatūra starptautiskajā lidostā "Rīga" un vietām Zemgalē sasniedza +26 grādus. Līdzīgi kā dienu iepriekš, zemāka gaisa temperatūra saglabājas Kurzemes rietumos un Ziemeļvidzemes piekrastē, kur vējš pūš no jūras.

Ventspilī reģistrētas dienvidrietumu vēja brāzmas līdz 16 metriem sekundē.

Jau ziņots, ka trešdien valsts lielākajā daļā tika pārspēts 19. septembra maksimālās gaisa temperatūras rekords, astoņās novērojumu stacijās - arī mēneša otrās dekādes karstuma rekords.

Visaugstāk - līdz +29,1 grādam - gaisa temperatūra pakāpās Bauskā. Tādējādi par 2,5 grādiem tika pārspēts iepriekšējais 19. septembra nacionālais siltuma rekords - 1975. gadā reģistrētie +26,6 grādi.

Sadaļā Laika ziņas - ik dienas raksti par gaidāmo laiku, ērts apdzīvoto vietu meklēšanas rīks, un precīza informācija par gaisa temperatūru, vēja ātrumu un virzienu, iespējamajiem nokrišņiem un gaisa spiedienu.