Tuvākajā naktī, izklīstot mākoņiem un norimstot vējam, gaisa temperatūra pazemināsies līdz +3..+9 grādiem, valsts ziemeļaustrumu daļā vietām līdz pat nulle grādiem, līdz ar to daudzviet gaidāma salna zāles virskārtā.

Sestdien gaidāms sauss un pārsvarā saulains laiks, dienas gaitā Austrumlatvijā saradīsies vairāk mākoņu. Pūšot lēnam vējam, gaiss iesils līdz +17..+22 grādiem, vietām Kurzemē - līdz +24 grādiem.

Svētdien mākoņi daļēji segs debesis, nokrišņi nav gaidāmi un gaisa temperatūra pakāpsies par kādu grādu augstāk.

Paredzams, ka pirmdienas pēcpusdienā un naktī uz otrdienu Latviju no rietumiem šķērsos atmosfēras fronte, atnesot īslaicīgu lietu, arī pērkona lietusgāzes. Vietām īslaicīgi līs arī otrdien dienas laikā.

Atbilstoši pašreizējai "Global Forecast System" prognozei turpmākās nedēļas dienas būs pārsvarā sausas. Nākamās nedēļas sākumā un nogalē gaisa temperatūra vietām pakāpsies virs +25 grādiem, nedēļas vidus būs vēsāks.

Sadaļā Laika ziņas - ik dienas raksti par gaidāmo laiku, ērts apdzīvoto vietu meklēšanas rīks, un precīza informācija par gaisa temperatūru, vēja ātrumu un virzienu, iespējamajiem nokrišņiem un gaisa spiedienu.