Vēlāk, parādoties jūras brīzei, gaisa temperatūra galvaspilsētas centrā nolīdēja zem +25 grādiem, pilsētas ziemeļos - zem +20 grādiem. Arī Jūrmalā gaisa temperatūra kopš rīta saglabājas nedaudz zem +20 grādu atzīmes.

Iepriekšējā augstākā gaisa temperatūra galvaspilsētas centrā bija +24,3 grādi 10. un 12. maijā. Savukārt iepriekšējā reize, kad Rīgā tika pārsniegta +25 grādu atzīme, bija pērnā gada 19. augusts, kad gaiss sakarsa līdz +29,5 grādiem.

Svētdienas priekšpusdienā Ainažos, gaisa temperatūrai pakāpjoties līdz +26 grādiem, pārspēts 13. maija karstuma rekords.

Sagaidāms, ka dienas gaitā arī vietām citviet Latvijā tiks pārspēts 13.maija maksimālās gaisa temperatūras rekords.

Dienas vidū valsts lielākajā daļā gaiss sasilis līdz +24..+27 grādiem, zemāka gaisa temperatūra ir daļā piekrastes, kur vējš nes spirgto jūras gaisu.

Līdz +27 grādiem gaisa temperatūra paaugstinājās arī 10. un 11.maijā Kurzemes rietumu piekrastē, turklāt Ventspils ostā termometra stabiņš šajās dienās pakāpās līdz pat +28 grādiem.

Augstākā gaisa temperatūra, kas Latvijā reģistrēta 13.maijā, ir +27,5 grādi 1977.gadā.

Jau ziņots, ka LVĢMC izplatījis dzelteno brīdinājumu par karstumu un augstu ugunsbīstamību lielā valsts daļā svētdien un pirmdien.

Sadaļā Laika ziņas - ik dienas raksti par gaidāmo laiku, ērts apdzīvoto vietu meklēšanas rīks, un precīza informācija par gaisa temperatūru, vēja ātrumu un virzienu, iespējamajiem nokrišņiem un gaisa spiedienu.