Ja dārza darbu palīgierīču klāstā katram pa rokai būtu augstspiediena mazgātājs, tad taciņas, dārza mēbeles, terases dēļus, žogu un pat automašīnu nomazgāt nebūtu nekādu problēmu. Grūtāko darbu paveiktu "Bosch". Bet, lai nebūtu jāsapņo, kā būtu, ja būtu, ''Tava Māja'' sadarbībā ar ''Bosch'' piedāvāja piedalīties konkursā ar iespēju laimēt šādu augstspiediena tīrītāju 327 eiro vērtībā.

Balsojums

No 16. līdz 22. maijam notiek balsojums, kurā katrs ar savu balsi var novērtēt iesūtītās sūdzības un foto, un godam novēlēt kādam pelnīto balvu. Balsošana par sūdzībām notiek šeit.

23. maijā tiks paziņots "Bosch" augstspiediena mazgātāja konkursa uzvarētājs.

Par balvu


''Bosch'' augstspiediena mazgātājs AQT 45-14 X ir neatsverams palīgs katrā mājsaimniecībā. Mūsu klimata apstākļos gaužām bieža parādība ir dažādu objektu apsūnošanās (starp bruģakmeni, uz ēku sienām), tāpat koku putekšņu nosēdumi uz dažādām virsmām var kļūt par apgrūtinājumu, automašīnu, velosipēdu, dārza mēbeļu mazgāšana – to visu un vēl daudz citus tīrīšanas un sakopšanas darbus ievērojami atvieglos augstspiediena tīrītājs.

Galvenās "Bosch" augstspiediena tīrītāja priekšrocības:

  • Spēcīga un pielāgojama tīrīšana. Jaudīgais 2100 W elektrodzinējs un īpaši koordinētās sprauslas ir apvienotas, lai nodrošinātu iespaidīgi ātru un pielāgojamu tīrīšanu.
  • Aprīkots ar pārdomātiem, īpašiem papildpiederumiem, lai tiktu galā ar vislielākajiem netīrumiem, vienmēr nodrošinot lietotājam maksimālo tīrīšanas veiktspēju.
  • Īpašais sūknis ļauj augstspiediena mazgātājam iegūt ūdeni gan no ūdensvada, gan no ārējā avota.

Citas produkta iezīmes:

  • Iebūvēta noturspole šļūtenes uztīšanai un nodalījums piederumu uzglabāšanai – vienkāršai un kompaktai lietošanai;
  • Lieli, visām virsmām atbilstoši riteņi un teleskopiskais kāts vienkāršai lietošanai;
  • Pateicoties ātrdarbīgiem savienotājiem un mazgātājā iebūvētajiem piederumiem, nekavējoties gatavs lietošanai.

Pavasara talka nav iedomājam bez "Bosch" augstspiediena mazgātāja. Vairāk informācija par produktu šeit.