Aug kā par spīti – septiņi telpaugi, kas izdzīvo arī sliktos gaismas apstākļos

Aug kā par spīti – septiņi telpaugi, kas izdzīvo arī sliktos gaismas apstākļos
Foto: Jordan Whitt / cc

Diemžēl nav tā, ka vidi var piemērot telpaugam, ir tieši otrādi – augs jāpiemēro konkrētajai dzīves vietai. Ja telpa ir gaiša, saulaina, jāizvēlas konkrēti augi, kuriem tas labpatīk, bet vai istabās, kur saule tik daudz neiespīd arī piemērojama kāda zaļā rota?

Neviens nav apdalīts un arī tie, kam mājoklī ir tumšākas istabas, var atrast ko piemērotu, un nebūt nav jāsamierinās ar mākslīgajiem augiem. ''Tavs Dārzs'' telpaugu enciklopēdijā atradām pat vairākus augus, kas piemēroti tieši šādām telpām. Iepazīsties, uzzini, kā par augu rūpēties, un izdaiļo mājokli! Atceries, ka telpaugi ir pat ļoti ieteicami, jo tie attīra gaisu no dažādiem piesārņojumiem.

Vāji apgaismotās telpās labi jutīsies šādi augi – līdakaste, zāmija, spatifīla, mājas svētība, dracēna, pušķu hlorofīts un puansetija, kas ir īsti piemērota tieši šajā sezonā, kad dienas gaisma ir ļoti maz, un tas augam nodrošina arvien spilgtākas krāsas lapas. Par katru augu atradīsi gan plašāku aprakstu, gan padomus, kā tos ikdienā kopt, lai tie zaļotu ilgi un dikti.

Source info

DELFI Tavs Dārzs


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl


Tavs Dārzs iesaka