Lūdz palīdzēt kaķīšiem, kuri jāārstē ar antibiotikām

Lūdz palīdzēt kaķīšiem, kuri jāārstē ar antibiotikām
Foto: Privātais arhīvs

Biedrībā "Cat Care Community" nonākuši vairāki kaķēni, kuri pēkšņi saslimuši un kuriem nu ārsts nozīmējis antibiotiku kursu, uzzināja "MansDraugs". Biedrība lūdz atbalstu mazuļu ārstēšanā.

"Rudajiem minčukiem ir sākušās problēmas ar veselību. Sākumā slikti jutās tikai viens mazulis, bet tagad ir sākusies ķēdes reakcija. Viena mazulīte (mazākā) diemžēl jau ir aizgājusi aizsaulē. Mazajiem ārsts izrakstīja daudz šprices," vēstīts "Cat Care Community" ziņojumā.

Sarunā ar "MansDraugs" Zanda atklāj, ka iemesls mazo peļu junkuru veselības stāvoklim nav zināms un ka arī ārsti nespēj saprast, kas ir pie vainas. "Sākumā likās, ka panleikopēnija, bet nav vemšanas. Mazuļi kļūst vārgi, neēd, ceļas vai krīt temperatūra," teic "Cat Care Community" pārstāve. Turpmāko nedēļu mazuļiem jāārstējas ar antibiotikām, kas redzamas arī fotogrāfijā, zāles ir špricējamas. Tās kaķēniem jāievada katru dienu, saka Zanda.

Lai izglābtu mazo mīluļu veselību, biedrība lūdz līdzcilvēku atbalstu, ziedojot līdzekļus zāļu iegādei.

Ziedojumu konts:
"Cat Care Community" biedrība
Reģ.Nr. 40008240732.
Konts: LV51HABA0551040459254
Mērķis: kaķiem
Paypal: catcare.community@gmail.com

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka