'Sarunāties vienā valodā' – mājas meklē suņuks Muhtars un divi mīļi runči

'Sarunāties vienā valodā' – mājas meklē suņuks Muhtars un divi mīļi runči
Foto: Privātais arhīvs

Dzīvnieku patversmē "Ulubele" kuplajā mīluļu pulkā mīt kaķīši Žoklītis un Bonijs, kā arī šunelis Muhtars. Katram mīlulim ir savs raksturiņš un paradumi (piemēram, Žoklītim ir problēmas ar tualetes apmeklēšanu, bet Bonijs neredz ar vienu actiņu), taču visi kā viens ir gatavi kļūt par uzticamākajiem mājdzīvniekiem. Ja vari kādam no viņiem palīdzēt, sazinies ar patversmi.

Žoklītis ir aptuveni 10 gadus vecs runčuks-seniors. Viņš ir mierīgs un draudzīgs. Lieliski satiek ar citiem kaķiem.

Diemžēl Žoklītim ir problēmas ar tualetes apmeklēšanu – viņu nevar iemācīt iet nokārtoties speciāli tam paredzētajā vietā, tāpēc ieteicams Žoklīti adoptēt privātmājas īpašniekiem, kur runčuks varēs nokārtoties pagalmā.

Bonijs ir aptuveni piecus gadus vecs runcis. Viņš ir ļoti mīļš un draudzīgs kaķis, kas ļoti vēlas doties mājās, lai beidzot piedzīvotu, ko nozīmē sava māja, sava gulta un savs saimnieks.

Diemžēl Bonijs neredz ar vienu aci, taču viņš ar to ir pilnībā saradis un tas nekādā veidā netraucē viņam baudīt dzīvi. Bonijs noteikti būs lielisks draugs, kas sadzīvos gan ar dažāda vecuma cilvēkiem, gan citiem kaķiem.

Muhtars ir apmēram septiņus gadus vecs liela auguma suņuks. Īpašības, kas viņu vislabāk raksturo – gudrs, mīļš un draudzīgs/socializēts. Muhtaram ir ļoti labas manieres – pie pavadas viņš iet lēni un nosvērti, tāpēc, ejot pastaigās, pavisam noteikti nav jāuztraucas, ka viņš varētu raut pavadu un būtu grūti viņu noturēt. Tāpat Muhtars prot dažas paklausības komandas, tā kā viņš ļoti labprāt ar jaunajiem saimniekiem turpinātu kopīgi izglītoties, lai viņi spētu "sarunāties vienā valodā".

Muhtars ar lielāko prieku dodas pastaigās un uzturas cilvēka sabiedrībā – viņš patiesi ir sabiedrisks un draudzīgs suņuks. Kā jau suņu puikām pienākas – suņu meitenes viņam patīk un ar tām viņš satiek ļoti labi, tomēr ar suņu puikām gan viņam ne vienmēr izdodas atrast kopīgu valodu. Muhtars ir patiešām lielisks suns, kas piepildīs ar mīlestību ik dienu – viņš ļoti vēlas atrast savu ģimeni.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka