Draudzīgais dzīvokļa izmēra suņuks Mao meklē mājas

Draudzīgais dzīvokļa izmēra suņuks Mao meklē mājas
Foto: Privātais arhīvs

Plaukstošs – tāda ir Mao vārda nozīme tulkojumā no ķīniešu valodas. Šis mīlulis dzīvnieku patversmē "Labās mājas" gaida savu jauno saimnieku, turklāt labi jutīsies gan dzīvoklī, gan arī privātmājā. Ja vēlies sunītim palīdzēt un iekļaut savā ģimenē, sazinies ar patversmi, bet turpinājumā var lasīt, ko par Mao saka patversmes darbinieki.

Dzīves ritums ir neizdibināms un viss var mainīties vienā mirklī. Tā notika arī ar mūsu Mao, kura vārds no ķīniešu valodas nozīmē "plaukstošs".

Suņuks bāreņos palika, kad viņa saimniece smagi saslima. Iepriekš ļoti mīlēts, lolots un lutināts, patversmes ikdienā Mao maķenīt mulst: tā kā gribētos būt dzīvespriecīgam jestrulim, tā kā bailes māc. Pietrūkst māju miera, lai Mao pilnībā atvērtos.

Draudzīgais dzīvokļa izmēra suņuks Mao meklē mājas
Foto: Privātais arhīvs

Ideāli piemērots kā draugs un kompanjons padzīvojušiem ļaudīm, bet var adoptēt arī jaunāka gadagājuma cilvēki; vēlams bez maziem bērniem. Piemērots mierīgai un harmoniskai mājas videi.

Mao ir "dzīvokļa izmēra" suņuks, kurš neatteiksies no dzīves arī privātmājā, ja tāda tiks piedāvāta. Galvenais, lai mīlošs saimnieks.

Mao vecums ir ap septiņiem gadiem. Tas ir lielisks vecums, jo visas kucēna un suņu jaunieša dullības jau garām un saimniekam nevajadzēs dusmoties par sagrauztiem apaviem, nevietā atstātām peļķītēm vai citiem nedarbiem.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka