Mona no sludinājuma un vēl divas skaistas kaķenītes meklē uzticamus saimniekus

Mona no sludinājuma un vēl divas skaistas kaķenītes meklē uzticamus saimniekus
Foto: Privātais arhīvs

Mona, Baltīte un Stella ir trīs no kuplā dzīvnieku patversmes "Labās mājas" kaķu pulka. Katrai mīlulei ir savs dzīvesstāsts, taču nākotne ir atkarīga no kāda gādīga saimnieka, kas par viņām uzņemsies rūpes. Turpinājumā var lasīt, ko par kaķenītēm saka patversmes darbinieki, bet, ja vēlies kādu no skaistulēm pārvest mājās, sazinies ar patversmi un noskaidro, kas darāms lietas labā.

Pusotru gadu vecā kaķenīte Mona savulaik iegādāta pēc sludinājuma "atdod labās rokās", kuras beidzās līdz ar pirmajām problēmām. Mince it kā esot pasākusi nokārtoties nevietā. Viens no šādas uzvedības iemesliem var būt saistīts ar kaķenes nemitīgo meklēšanos, tāpēc arī paša dzīvnieka labā ir viņu sterilizēt! Katrā ziņā patversmē ne brīdi nokārtošanās ārpus kastes nav novērota.

Tiesa, lai nerastos problēmas arī nākotnē, ieteicamāk Monu adoptēt uz privātmāju ar iespēju doties pastaigās, lai gan saimnieks ar pieredzi peļu junkuru aprūpē var skaistuli vest arī uz dzīvokli. Citādi Mona ir ne vien skaista – baltajā kažokā melni un tīģerkrāsas plankumi gūluši īpatnējā rakstā, bet arī mīļa, sirnīga, prātīga.

Sniegbaltā kaķenīte Baltīte ir četrus līdz piecus gadus veca – nosvērta, mierīga, klusa, neuzbāzīgi mīļa, vien necieš citus peļu junkurus.

Vairāk priecāsies par dzīvi privātmājā ar iespēju doties pastaigās, taču, šķiet, ka arī dzīvi dzīvoklī nesmādēs.

Pašpietiekama, skaista, gudra, komunikabla kaķenīte Stella vecumā ap gadu, diviem. Mājās jābūt vienīgajai peļu junkurienei.

Vairāk piemērota dzīvei privātmājā ar iespēju doties pastaigās, bet var adoptēt uz dzīvokli. Ar cilvēku aktīvi komunicēt mīloša kaķene.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka