Lūdz palīdzēt kaķenītei, kam nepieciešama ķepas operācija

Lūdz palīdzēt kaķenītei, kam nepieciešama ķepas operācija
Foto: Privātais arhīvs

Dzīvnieku aizsardzības biedrības "Trīnīte" redzeslokā nonākusi kaķenīte no Saulkrastiem. Mīlulei diemžēl nepieciešama operācija, tāpēc biedrības pārstāve Elēna Hazova aicina līdzcilvēkus palīdzēt kaķa ārstēšanā.

Kā "MansDraugs" pastāstīja Hazova, kaķenīte pieklīdusi kādās mājās Saulkrastos. Diemžēl mīluli aizķērusi automašīna, tāpēc apskatē pie veterinārārsta noskaidrota diagnoze – lūzums un gūžas izmežģījums. Cilvēks, kas atrada kaķenīti, nevar pats apmaksāt operāciju (klīnikā minēta 300 eiro liela summa), taču jau šobrīd murrātājai tiekot dotas pretiekaisuma zāles. Kaķenīte labi ēdot, esot iekārtota ērtā migā, taču joprojām palicis aktuāls jautājums par operāciju.

"Saprotot, ka kaķenītei palīdzību neviens nesniegs un paši cilvēki to nevar atļauties, mēs piedāvājām uzņemt kaķenīti Valmierā. Vakar kaķenīte ieradās pie mums. Šorīt jau sazinājāmies ar veterinārārstu, kurš kaķenīti var operēt jau trešdien. Ķepas operācijas izmaksas – aptuveni 100 eiro. Pie viena kaķenīte tiktu arī sterilizēta. Ļoti lūdzam līdzcilvēku atbalstu operācijas izmaksu segšanā," teic Hazova. Pēc operācijas kaķenīte atgūtos biedrības pārstāvju uzraudzībā, bet vēlāk mīlulei tiktu meklēti jauni saimnieki.

Ziedojumu konts palīdzības sniegšanai:
Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Trīnīte"
AS SEB BANKA
LV40UNLA0050018620445
Reģ. Nr.40008190018
Mērķis – Saulkrastu kaķenītei

Ziedojumiem no ārzemēm caur "Pay Pal" piesaistītais e-pasts: biedriba.trinite@gmail.com

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka