Mājas meklē ruds runcis, kura iepriekšējā saimniece mirusi

Mājas meklē ruds runcis, kura iepriekšējā saimniece mirusi
Foto: Privātais arhīvs

Biedrības "Cat Care Community" paspārnē nonācis pieaudzis runcis, kura iepriekšējā saimniece diemžēl mirusi. Nu kaķim tiek meklēts jauns saimnieks, pastāstīja biedrības pārstāve Zanda Indriksone.

Lūk, kāds aprakstiņš no kaķa skatu punkta sagatavots biedrībā: "Sveiki, esmu bijušais trīsgadīgais mājas kaķis, kura vārdu neviens nezina, jo mana mīļā māmuļa nomira. Es ļoti sabēdājos, ka ir aizgājis man tuvākais cilvēks, bet ar to visas problēmas nebeidzās... Pēc tam, kad manu mammu apbedīja, mani izlika aiz durvīm bez nevienas manas mantas, bez neviena centa kabatā...

Esmu nodzīvojis uz ielas pusgadu un pat nezinu, ko darīšu ziemā, jo nezinu, kur paslēpties pat no lietus. Cenšos slēpties krūmos, bet ziemā no aukstuma krūms nepasargās.

Man ļoti bail nomirt no bada un aukstuma, jo es nezinu, kā izdzīvot bez cilvēka. Es ļoti gribu cilvēku, kas mani pieņemtu tādu, kāds es esmu – mīļu, kārtīgu, ar savu īpašo odziņu. Es ticu, ka katram ir divas iespējas, tāpēc tagad vēlos izmantot savu otro iespēju."

Ja vēlies kaķim palīdzēt, sazinies ar biedrību, zvanot Zandai Indriksonei (29386986).

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka