Kaķēni, kas bijuši tuvu nāvei, lēnām atlabst; biedrība pateicas ziedotājiem

Kaķēni, kas bijuši tuvu nāvei, lēnām atlabst; biedrība pateicas ziedotājiem
Foto: Privātais arhīvs

Biedrības "Cat Care Community" pārstāves Anastasija Jahova un Zanda Indriksone ir pateicīgas katram ziedotājam un atbalstītājam, kura dēļ trīs kaķīši veiksmīgi atlabst. Mīluļi atrasti bezpalīdzīgā stāvoklī uz ielas.

"Visi trīs kaķēni ir pie labas veselības un dzīvespriecīgi. Divi kaķēni, kuriem ir problēmas ar actiņām, tika nogādāti pie dakteres Kovaļčukas Jelgavā uz apskati," stāsta biedrībā.

Kaķēni, kas bijuši tuvu nāvei, lēnām atlabst; biedrība pateicas ziedotājiem
Foto: Privātais arhīvs. Kaķēni pirms ārstēšanas

"Actiņas ir bēdīgā stāvokli. Taču, neskatoties uz diezgan vājām izredzēm par perfektu redzi, mēs esam uzsākuši intensīvu ārstēšanu. Pilināšana un intensīva acu skalošana ar nozīmētajiem medikamentiem dažreiz sniedz neticami labus rezultātus. Mēs ticam uz labiem rezultātiem un sakām lielu paldies visiem ziedotājiem un atbalstītājiem," tā biedrības pārstāve Jahova.

Lai palīdzētu mazuļus apgādāt ar visu nepieciešamo, iespējams ziedot līdzekļus "Cat Care Community" biedrībai uz zemāk redzamo ziedojumu kontu.

Reģ. Nr. 40008240732.
Ziedojuma konts: LV51HABA0551040459254
Mērķis: kaķēniem
Paypal: catcare.community@gmail.com

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka