No automašīnas izmests ruds kaķis ar kustību traucējumiem; lūdz palīdzību mīluļa ārstēšanā

No automašīnas izmests ruds kaķis ar kustību traucējumiem; lūdz palīdzību mīluļa ārstēšanā
Foto: Privātais arhīvs

Dzīvnieku aizsardzības biedrības "Trīnīte" paspārnē nonācis kaķis, kas izmests no automašīnas un kam nepieciešama ārstēšana, "MansDraugs" pavēstīja biedrības pārstāve Elēna Hazova. Kaķa ārstēšanas izmaksu segšanai tiek lūgta līdzcilvēku palīdzība.

"Lūdzu, palīdziet! Viņam ļoti, ļoti sāp! Pirms aptuveni divām nedēļām pie mums vērsās sieviete, kura redzējusi, kā no mašīnas tiek izmests kaķis, kurš pārvietojas ar kustību traucējumiem. Bija vakars, tumšs, diemžēl mašīnas valsts reģistrācijas numurs nav piefiksēts. Sieviete kaķi paņēma un veda pie mums, diemžēl kaķis izrāvās sievietei no rokām un aizbēga. Šodien pie mums ieveda šo runcīti, uzreiz sapratām, ka tas ir tas pats aizbēgušais kaķis," teic Hazova.

"Runcītis ir briesmīgā stāvoklī. Pakaļējo ķepu lielie spilventiņi ir piepampuši un sāpīgi, priekšējo ķepu spilventiņi – ne tikai piepampuši, bet arī jēli. Pastaigāt kaķis nevar, iespējams, ir arī mugurkaula vai pakaļķepu trauma. Steidzami jāveic rentgens."

"Cilvēk, saimniek, vai tiešām tev nav sirds?" retoriski jautā biedrībā. "Izmest uz ielas savu mīluli! Pie tam šādā stāvoklī! Runcītim steidzami ir nepieciešama palīdzība. Lūdzu, visi kopā palīdzēsim viņam!"

Ja vari un vēlies atbalstīt kaķa ārstēšanu, zemāk atradīsi ziedojumu kontu.

Dzīvnieku aizsardzības biedrība "Trīnīte"
AS SEB BANKA
LV40UNLA0050018620445
Reģ. Nr.40008190018
SWIFT kods: UNLALV2X
Mērķis – rudajam runcim
Ziedojumiem no ārzemēm caur Pay Pal, piesaistītais e-pasts: biedriba.trinite@gmail.com

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka