Nonākšana uz ielas Sašai nozīmē nāvi: kaķenīte meklē mājas

Nonākšana uz ielas Sašai nozīmē nāvi: kaķenīte meklē mājas
Foto: Privātais ahīvs

Biedrība "Cat Care Community" lūdz palīdzēt ar nieru mazspēju slimai kaķenītei, kurai draud nonākšana uz ielas.

Kaķene Saša steidzami meklē mājas. Pelēcītei draud nonākšana uz ielas, jo viņas uzturēšanās laiks pagaidu mājās tuvojas noslēgumam. Kaķenīte slimo ar nieru mazspēju. Ar šo diagnozi nonākšana uz ielas viņai nozīmētu lēnu un sāpīgu nāvi.

Kaķu meitene meklē mājas mierīgā ģimenē, kur viņa būtu vienīgais saimnieku mīlulis. Nieru mazspējas dēļ kaķeni ir nepieciešams barot ar speciālo pārtiku, tāpēc ir svarīgi, lai viņai nebūtu pieeja cita veida pārtikai.

Saša ir aptuveni divus gadus jauna, mīļa un draudzīga kaķene. Māk nokārtoties kastītē, ir attārpota un kastrēta.

Murrātājas dzīve nav bijusi no tām vieglākajām. Kaķenīte ir pārdzīvojusi ne tikai slimību un badu, mitinoties kādā lauku sētā, bet arī garu un mokošu ārstēšanos klīnikā, kuru viņa pacietīgi izcieta un iekaroja visa medpersonāla sirdis.

Lai arī nieru mazspēja ir bīstama slimība, ir daudzi dzīvnieki, kas, pareizi ārstēti un kopti, nodzīvo vēl vairākus gadus. Neatkarīgi no tā, cik ilgi Saša varēs nodzīvot šajā pasaulē, viņa ir pelnījusi mierīgu dzīvi un cilvēku, kas par viņu rūpēsies un mīlēs.

Ja vēlies palīdzēt Sašai atrast mājas, lūgums sazināties ar Veroniku (26023923).

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka