"No sirds esam priecīgi, ka starp mums ir daudz labu, gaišu un pozitīvu cilvēku. Paldies, mīļie. Paldies, ka jūs esat. Runcītis ir iekarojis veterinārārstu sirdis. Ņemot vērā, ka viņš ir tipisks mājas kaķis, runcis ienīst to, ka viņam galvā ir tūte un, vēl ļaunāk, ir iespundēts būrī. Šī iemesla dēļ mincis pastāvīgi tiek pieskatīts, jo gūt jaunas traumas, atrodoties būrī, ir krietni vienkāršāk, nekā tad, ja kaķim visu laiku pakaļ staigā veterinārārsts vai veterinārārsta asistents. Tāpēc no rīta, kamēr klīnika ir tukša, meitenes atnes viņu pasildīties uz dīvāna, pamīļoties un pamurrāt, bet, tikko tuvumā parādās kāds cits kaķis, tā rižiks ar varen skaļu bļāvienu paziņo, ka viņš šeit ir galvenais kaķis un nevienu citu tuvumā necietīs. Tā rezultātā viņš, protams, tiek ievietots atpakaļ stacionārā. Šodien no rīta mincis pirmo reizi pats izēda visu bļodiņu, un ir piemurrājis pilnas ausis. Kaķītim paliek labāk. Šobrīd mincim ir kustību traucējumi. Paliek jautājums – vai šī trauma būs paliekoša, vai arī pāries, bet to rādīs laiks," pārdomās dalījās Bidere.

"Paldies! Paldies, draugi, no visas sirds! Pateicamies jums par iespēju, ko esat devuši gan šim kaķim, gan viņa ģimenei. Paldies par ticību, cerību un mīlestību. Turpināsim ziņot par jaunumiem."

Tikmēr biedrībā arī atgādina, ka cilvēkiem vajag atbildīgi izturēties pret dzīvniekiem, īpaši tad, ja īpašumā ir ierocis: "Medniek, redzi, ko spēj nodarīt tavas lodes? Mīļie cilvēki, kam ir ieroču nēsāšanas atļauja, atcerieties savas acis, kad izlemjat šaut, domājot, ko jūs šaujat. Ja neesat pārliecināti, ka tas ir jūsu medījamais dzīvnieks, nav obligāti jānospiež gailis."

Atgādinām, ka biedrības paspārnē nonācis kaķītis, kurš sašauts ar skrotīm. Par šo gadījumu biedrības pārstāves solīja vērsties policijā, un sarunā ar "MansDraugs" apstiprināja, ka lietiskie pierādījumi kopā ar situācijas aprakstu ir nosūtīti policijai. Īsā laika posmā šis ir jau otrais gadījums, kad peļu junkuriņš cietis no ieroča. Līdzīgs gadījums piedzīvots Stopiņu novadā, kur kaķītis sašauts ar bultu. Par šo gadījumu policija ierosinājusi krimināllietu.