'Paldies no visas sirds!' Saziedoti līdzekļi ar skrotīm sašautā kaķīša ārstēšanai

'Paldies no visas sirds!' Saziedoti līdzekļi ar skrotīm sašautā kaķīša ārstēšanai
Foto: Privātais arhīvs

"Paldies visiem tiem, kas atsaucās šim saucienam un palīdzēja. Šobrīd ir savākta naudiņa, lai nosegtu minča operācijas un stacionārā izdevumus, un nākamo vizīti pie ārsta. Tad zināsim, kas un kā būs tālāk," jaunumus par kaķīti, kurš atrasts, sašauts ar skrotīm, "MansDraugs" pavēstīja dzīvnieku aizsardzības biedrības "Ķepu-Ķepā" pārstāve Gundega Bidere. Jautāta par to, cik liela summa saziedota kaķīša ārstēšanai, viņa norādīja, ka tie ir aptuveni 418 eiro.

"No sirds esam priecīgi, ka starp mums ir daudz labu, gaišu un pozitīvu cilvēku. Paldies, mīļie. Paldies, ka jūs esat. Runcītis ir iekarojis veterinārārstu sirdis. Ņemot vērā, ka viņš ir tipisks mājas kaķis, runcis ienīst to, ka viņam galvā ir tūte un, vēl ļaunāk, ir iespundēts būrī. Šī iemesla dēļ mincis pastāvīgi tiek pieskatīts, jo gūt jaunas traumas, atrodoties būrī, ir krietni vienkāršāk, nekā tad, ja kaķim visu laiku pakaļ staigā veterinārārsts vai veterinārārsta asistents. Tāpēc no rīta, kamēr klīnika ir tukša, meitenes atnes viņu pasildīties uz dīvāna, pamīļoties un pamurrāt, bet, tikko tuvumā parādās kāds cits kaķis, tā rižiks ar varen skaļu bļāvienu paziņo, ka viņš šeit ir galvenais kaķis un nevienu citu tuvumā necietīs. Tā rezultātā viņš, protams, tiek ievietots atpakaļ stacionārā. Šodien no rīta mincis pirmo reizi pats izēda visu bļodiņu, un ir piemurrājis pilnas ausis. Kaķītim paliek labāk. Šobrīd mincim ir kustību traucējumi. Paliek jautājums – vai šī trauma būs paliekoša, vai arī pāries, bet to rādīs laiks," pārdomās dalījās Bidere.

"Paldies! Paldies, draugi, no visas sirds! Pateicamies jums par iespēju, ko esat devuši gan šim kaķim, gan viņa ģimenei. Paldies par ticību, cerību un mīlestību. Turpināsim ziņot par jaunumiem."

Tikmēr biedrībā arī atgādina, ka cilvēkiem vajag atbildīgi izturēties pret dzīvniekiem, īpaši tad, ja īpašumā ir ierocis: "Medniek, redzi, ko spēj nodarīt tavas lodes? Mīļie cilvēki, kam ir ieroču nēsāšanas atļauja, atcerieties savas acis, kad izlemjat šaut, domājot, ko jūs šaujat. Ja neesat pārliecināti, ka tas ir jūsu medījamais dzīvnieks, nav obligāti jānospiež gailis."

Atgādinām, ka biedrības paspārnē nonācis kaķītis, kurš sašauts ar skrotīm. Par šo gadījumu biedrības pārstāves solīja vērsties policijā, un sarunā ar "MansDraugs" apstiprināja, ka lietiskie pierādījumi kopā ar situācijas aprakstu ir nosūtīti policijai. Īsā laika posmā šis ir jau otrais gadījums, kad peļu junkuriņš cietis no ieroča. Līdzīgs gadījums piedzīvots Stopiņu novadā, kur kaķītis sašauts ar bultu. Par šo gadījumu policija ierosinājusi krimināllietu.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka