Video: Mīlas putniņš Pako mazgājas īpatnējā dušā

Video: Mīlas putniņš Pako mazgājas īpatnējā dušā
Foto: Kadrs no video

Arī mazam putniņam jābūt tīrīgam, vai ne? To zina arī mīlas putniņa Pako saimnieki, kuri savam dzīvnieciņam sagatavojuši pavisam īpašu dušu no parastas ūdens pudeles.

Kā redzams video fragmentā zemāk, mīlas putniņš bauda "dušu", kas izveidota no ūdens pudeles. "Mamma un tētis man izveidoja dušu, jo esmu izlutināts putniņš," tā video no Pako skatu punkta aprakstījuši viņa saimnieki.

Pako veltītajā "Instagram" profilā vēstīts, ka putniņš ir gandrīz gadu vecs un mīt Spānijā, Tenerifē.

Lai sagatavotu šādu "dušu", nekas daudz nav nepieciešams, vien tukša plastmasas pudele un šķēres. Jānogriež pudeles augšgals, jāiztur korķī daži caurumiņi, jāpavērš pudeles kakliņš uz apakšpusi un jāliek atpakaļ pudelē tā, lai nogrieztā daļa nenoslīdētu uz leju. Tad var liet nelielu daudzumu ūdens un gaidīt, ko mājas mīlulis sāks darīt! Starp citu, to var darīt arī tad, ja mājās mīt kaķis vai suns, nevis putniņš. Ir labi zināms, ka arī kaķi nesmādē spēles ar ūdeni, tāpēc šī var būt jauna un interesanta izklaide četrkājainā drauga ikdienā! Tikai jālūko, lai ūdens nelīst pāri malām un ārpus pudelei neizveido peļķi.

"The Spruce" vēstīts, ka mīlas putniņi (lovebirds) ir vieni no populārākajiem mājas papagaiļiem pasaulē. Mazie lidotāji ir skaisti un gudri, turklāt lieliski saprotas ar cilvēkiem, bieži ēd no saimnieka rokas un labprāt pavada laiku ģimenes locekļu tuvumā. Tiek uzskatīts, ka mīlas putniņi ir monogāmi dzīvnieciņi, proti, ja izveidojas mīlas putniņu pāris, mātīte ar tēviņu, ticams, nodzīvos kopā visu dzīvi. Ja mājoklī mīt viens mīlas putniņš, lidotājs lieliski sapratīsies ar cilvēku, taču, ja ir divi šīs sugas putniņi, viņi, domājams, labprātāk iepazīsies un sadzīvos viens ar otru, nevis ar saimnieku. Putniņi izveido ciešu saikni savā starpā, ziņots "All Pet Birds".

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka