Amizants video: Pūce 'pārvēršas' par zaķīti

Amizants video: Pūce 'pārvēršas' par zaķīti
Foto: Kadrs no video

Sociālajā tīklā "Twitter" tūkstošiem ļaužu ievērību guvis kāds video ar pūcīti, kam tiek "pieaudzētas" austiņas.

Video redzama maza pūcīte, kam cilvēks izdomā interesantā veidā pamainīt izskatu. Paņemot divas spalvas, kas, iespējams, izkritušas no pūcītes kažociņa, cilvēks tās uzmanīgi iesprauž spalvās putna galvā. Tādējādi galvas rotas rada asociācijas ar zaķīša austiņām.

Šķiet, ka pūcīte neiebilst pret īpatnējām izskata pārvērtībām un cilvēka sarīkoto skaistumkopšanas mirkli aizvada mierīgi.

Ticams, ka šī pūcīte kopā ar saimnieku mīt Japānā, par ko liecina daudzie ieraksti "Twitter". Iespējams, ka pūcīte ir izvēlēta kā cilvēka mājdzīvnieks.

Video ar pūcītes pārvēršanu par zaķīti vietnē "Twitter" guvis simtiem tūkstošu cilvēku atzinību. Ielūkoties vēl citos kadros no pūcītes ikdienas var "Twitter" profilā.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka