Amizants video: Zivjērgļu mazulis kārtīgi izstaipās un uzliek kāju virs brālīša

Latvijas Dabas fonda nodrošinātajā tiešraidē no zivjērgļu ligzdas Kurzemē brīžiem var novērot visai amizantus mirkļus. Viens no tādiem gadījies 15. jūlija rītā, kad viens no mazuļi brālīšiem sāka kaitināt otru.

15. jūlijā ap pulksten 9 no rīta zivjērgļu ligzdā atradās abi mazuļi. Putnēni draudzīgi gulēja kopā, līdz viens no brālīšiem izlēma kārtīgi izstaipīties. Tiesa, putnēns pēc rīta rosmes aizmirsa, ka viņam blakus ir brālītis, un izstiepa kreiso kāju otram zivjērglim pie galvas.

Tā nu traucēklis uz otra putna pavadīja nepilnas divas minūtes, kuru laikā brālītis izmisīgi centās to aizgaiņāt prom. Ērglēns pat koda brālīša kājā, cerēdams, ka tas liks mainīt esošo situāciju.

Amizants video: Zivjērgļu mazulis kārtīgi izstaipās un uzliek kāju virs brālīša
Foto: Dabasdati.lv

Kad brālītis, kurš izstiepa kāju, nereaģēja, otram putnam nekas cits neatlika, kā vien atmuguriski izlīst no "azotes" un apgulties nedaudz tālāk. Pēc mirkļa brālītis, kas bija izstiepis savu kāju, nesapratnē lūkojās, kāpēc gan biedrs ir apgūlies citā vietā.

Jau iepriekš "MansDraugs" vēstīja par zivjērgļu brālīšu attiecībām, kad ērglēni koda viens otram galvā.

Tiešraide no zivjērgļu ligzdas Kurzemē skatāma šeit.

"Dabasdati.lv" forums par zivjērgļu tēmu rodams šeit.

Vienuviet skatīt vēl citas tiešraides no ligzdām var šeit.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka