Amizants video: Dievlūdzējs 'dejo' braucošā automašīnā

Amizants video: Dievlūdzējs 'dejo' braucošā automašīnā
Foto: Kadrs no video

Japānā novērots dievlūdzējs, kura kustības ļoti atgādinājušas dejošanu, vēstīts publicētā video aprakstā.

Novērots 25. jūlijā Japānas pilsētā Nagojā, dievlūdzējs atradies kādā automašīnā. Pasažieri mazo kukaini nofilmējuši un dzīvās būtnes darbības salīdzinājuši ar dejošanu. Kukainis redzams, te noliecoties pa kreisi, te pa labi.

"Dievlūdzējs jau atradās uz automašīnas paneļa. Mēs nodomājām, ka viņš aizies citur, tiklīdz automašīna sāks braukt. Kā mēs sākām braukt, tā dievlūdzējs sāka dejot," norādīts video aprakstā. Savukārt video komentāru sadaļā kāds rakstījis, ka vajadzējis ieslēgt radio vai kādu dziesmu, lai dievlūdzējs dejotu mūzikas pavadībā.

Iespējams, video fragmentā redzamais varonis ir Eiropas dievlūdzējs. "Dabasdati.lv" vēstīts, ka par dievlūdzējiem (Mantis) šos kukaiņus sauc to izskata dēļ. Priekšējais kāju pāris kukaiņiem novietots ķermeņa priekšdaļā un salikts it kā lūgšanas pozā. Dievlūdzēji barojas ar citiem kukaiņiem. Plašāk par Eiropas dievlūdzēju, kas atzīts par 2017. gada kukaini, var lasīt šeit.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka