Foto: Slapji, bet mīlīgi pomerānieši, kas 'izkusuši' ūdenī

Foto: Slapji, bet mīlīgi pomerānieši, kas 'izkusuši' ūdenī
Foto: Shutterstock

Pomerānijas punduršpics, saukts arī par pomerānieti, noteikti ir viens no mīlīgākajiem un simpātiskākajiem sunīšiem pasaulē. Četrkājainā drauga pūkainā spalva un lapsiņai līdzīgais izskats spēj savaldzināt daudzus cilvēkus, kas gadās sunītim līdzās. Kas notiek, kad pūkainā spalva "pazūd"? Lūk, daudzi pomerāniešu saimnieki dalījušies fotogrāfijās, kāds paveras skats, kad viņu mīluļi "izkusuši" ūdenī.

Mazais, draiskulīgais pomerānietis, šķiet, ir dzīvesprieka iemiesojums. Kur vien ir cilvēks, kas gatavs savu laiku veltīt sunītim, pomerānietis būs klāt un enerģiski piedalīsies rotaļās. Ziņkāre šim mīlulim nav sveša, turklāt savu viņš var mēģināt panākt arī ar lielu pašpārliecinātību un drosmi. Špics nebaidās "pateikt", ko domā, tāpēc pret citiem suņiem reizēm var būt pārlieku skaļš un pat uzbāzīgs (kā jau tas raksturīgs maza izmēra jeb dekoratīvajiem sunīšiem). Taču tie, kas Pomerānijas punduršpicu lepni sauc par savu mājdzīvnieku, noteikti zinās – šis suns prot baudīt dzīvi un tajā iesaista arī visus ģimenes locekļus.

Plašāk par Pomerānijas punduršpiciem var lasīt šeit, bet turpinājumā var aplūkot vairākas fotogrāfijas, kur no kuplā, pūkainā un skaistā kažociņa nav vairs ne miņas. To nomainījusi slapja, spalva, kas parāda, ka aiz salīdzinoši lielā ārējā veidola paslēpies mazs, pat tievs ķermenītis. Turklāt nereti saimnieki, protams, parūpējušies, lai viņu mīlulim būtu pati skaistākā frizūra. Visbiežāk fotogrāfijas tapušas pēc suņuku vannošanās.

A post shared by Emma Austen (@emausten88) on Aug 29, 2015 at 10:20pm PDT

A post shared by Morgan (@pawchic) on Dec 5, 2015 at 9:03pm PST

A post shared by Hudson (@boo___who) on Jul 26, 2017 at 6:13pm PDT

A post shared by Gigi (@ggthepomeranian) on Jul 11, 2017 at 7:14am PDT

A post shared by Sarah Cain (@sarahcain91) on Mar 25, 2017 at 11:39am PDT

A post shared by Sir Brixton (@_sirbrixton_) on Mar 11, 2017 at 9:03pm PST

A post shared by Justine T-F (@justine.tf) on Nov 13, 2016 at 7:07pm PST

A post shared by Kimmy 🌸 (@kimmypom16) on Sep 29, 2016 at 7:18am PDT

A post shared by Stella (@stella_pom) on Sep 26, 2016 at 10:05am PDT

A post shared by Newton (@newiethepomeranian) on Aug 10, 2016 at 5:36am PDT

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka