Slēptās kameras video: ko dara kaķis, kad palicis viens mājās

Slēptās kameras video: ko dara kaķis, kad palicis viens mājās
Foto: Kadrs no video

Vai esi iedomājies, ko kaķis dara, kad visi mājinieki ir devušies savās dienas gaitās? Mierīgi guļ vai staigā pa vietām, kuras ikdienā apmeklēt mīlulim liedz saimnieks? Publicētais video rāda, kā kaķis aizvada ikdienu, kad palicis viens mājās.

Video fragmentā redzama kaķenīte Petija, kura dienas laikā palikusi viena pati mājās. Saimnieku atstātā slēptā kamera nofilmējusi, ko mīlule dara dienas laikā.

Izrādās, diezgan lielu daļu laika viņa pavada gluži vienkārši, gulšņājot dīvānā un paēdot. Taču var arī novērot, ka mīlulei ļoti iepatikusies izlietne, kas atrodas ar viesistabu savienotajā virtuvē. Tajā kaķenīte paviesojusies gan sākumā, gan arī, kā šķiet, dienas otrajā pusē. Tā kā video publicēts nedaudz paātrinātā versijā, pie izlietnes mīlule pavadījusi gana ilgu laiku. Tāpat Petija izmantojusi iespēju pagulēt uz citām virsmām, ko saimnieku klātbūtnē viņa, ticams, nedarītu. Izmēģināta snauda gan uz ēdamgalda, gan nelielajā platībā uz augstākas starpsienas.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka