Foto: Draiski zviedru vāverēni spēlē tenisu

Foto: Draiski zviedru vāverēni spēlē tenisu
Foto: Vida Press

Dabā šādu situāciju, ticams, nenovērot, taču neatlaidīgs zviedru fotogrāfs radījis fotogrāfijas, kurās redzams, kā vāverēni "spēlē" tenisu, vēsta "Vida Press".

Nu vairs nav jāiedomājas, kā izskatītos kuplastes, kas spēlē tenisu. Fotogrāfs Gerts Vegens no Zviedrijas iemūžinājis vāverēnus interesantā tenisa mačā. Viņš izveidojis improvizētus tenisa kortus, mazas raketes un bumbiņu, un gaidījis, kamēr viņa pagalmā saradīsies mazie dzīvnieciņi.

Protams, fotogrāfam padomā bijis arī triks, kā panākt, lai kuplastes izrāda interesi par tenisa laukumu. Tiklīdz vāveres parādījušās, Vegens izmantojis riekstus, lai zvēriņi vērstos attiecīgā virzienā un sarūpētu lielisku kadru.

Foto: Draiski zviedru vāverēni spēlē tenisu
Foto: Vida Press

Fotosesija ar vāverēm tenisa kortos ilgusi piecas dienas, savukārt trīs dienas pirms tam Vegens veidojis mazos atribūtus."Lai arī esmu spēlējis tenisu, nezināju kortu līnijas un izmērus," atklājis fotogrāfs.

Vegens arī norādījis, ka šī fotosesija nebijusi pati vieglākā, jo izveidot ticamus kadrus, kuros vāveres redzamas, spēlējam tenisu, bijis liels izaicinājums. Noķert mirkli, kurā vāvere tur ķepās raketi, atrodas pareizajā laukuma vietā un vēl skatās uz otru zvēriņu – tas ir gandrīz neiespējami, teicis fotogrāfs. "Viena ar raketi aizskrien prom, otra stāv nepareizajā vietā... Man allaž vajadzēja pielīmēt mazu riekstiņu pie raketes, lai vāveres to turētu," fotosesijas gaitu raksturojis fotogrāfs.

Interesanti, ka viens no vāverēniem bijis īpaši nešpetns. "Man bija trīs mazas raketes, un vāvere vienu no tām visu laiku nesa prom uz kokiem. Reizēm man izdevās to atrast, taču vienu es pazaudēju," secinājis Vegens.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka