Ceļotājsuns Monks, kas nosaukts seriāla varoņa vārdā un pabijis vismaz 22 pasaules valstīs

Ceļotājsuns Monks, kas nosaukts seriāla varoņa vārdā un pabijis vismaz 22 pasaules valstīs
Foto: instagram.com/jackrussellmonk

Tie, kas rūpējas par suni, noteikti zina, ka ceļojumos un piedzīvojumu meklēšanā jāiesaista arī četrkājainais draugs. To pierāda arī Monks, kura saimnieki savu mīluli ņēmuši līdzi uz daudzām pasaules valstīm, vēsta "Bored Panda".

Kas ir teicis, ka sunim jāatrodas vienas valsts robežās? Džeka Rasela terjers Monks paguvis apmeklēt vismaz 22 pasaules valstis! Sunīša saimnieki portālam norādījuši, ka Monks zināms arī kā "Ceļotāja kungs", jo piedzīvojumu meklēšana mīlulim neesot sveša. Īpaši izveidotajā "Instagram" profilā, kur atspoguļotas Monka gaitas, vēstīts, ka suns ir septiņus gadus vecs.

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Jul 25, 2017 at 12:44pm PDT

Kā jau tas redzams skaistajās fotogrāfijās, suns kopā ar saimniekiem paguvis apceļot daudzas pasaules vietas. Mīlulis pabijis gan ASV, gan arī daudzās pilsētās Eiropā. Saimnieki norādījuši, ka Monkam īpaši patīkot atrasties vietās, kur ir daudz smilšu un mežu.

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Apr 7, 2017 at 2:17am PDT

"Mēs kopā esam apceļojuši 22 valstis, lielāko daļu no tām pat vairākkārt," atklājuši saimnieki. Arī pie fotogrāfijām parasti norādīts, kurā pasaules malā kadrs uzņemts, lai gan lielākoties tās tomēr ir atpazīstamas vietas.

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Mar 7, 2017 at 11:20am PST

Katrs ceļojums ļaujot sunītim iepazīt jaunas smaržas un vietas.

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Nov 27, 2016 at 11:34am PST

Tiesa, lai arī fotogrāfijas ataino lieliskos piedzīvojumus, neesot izticis bez dažām traumām. Saimnieki atzinuši, ka reiz kāda ceļojuma laikā traumēta sunīša ķepiņa, kā arī mīlulis divkārt izglābies no iešanas bojā. Vienlaikus viņi norādījuši, ka pats suns esot liels piedzīvojumu un azarta meklētājs. Monkam patīkot iekost vardēm un medūzām, kas nenākot par labu suņa veselībai.

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Nov 9, 2016 at 3:39am PST

Tāpat saimnieki padalījušies ar suņa vārda nozīmi. Izrādās, tas izvēlēts par godu galvenajam varonim, izmeklētājam Adrianam Monkam no seriāla "Monks". Arī suns, kā atzinuši viņa saimnieki, esot īstens piedzīvojumu meklētājs, kuram savā ceļā patīkot visu izpētīt.

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Jan 8, 2016 at 8:47pm PST

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Apr 23, 2015 at 9:26am PDT

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Nov 8, 2014 at 11:36am PST

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Oct 19, 2014 at 4:52am PDT

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Jul 4, 2013 at 12:13pm PDT

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Jul 2, 2013 at 10:58am PDT

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Jul 1, 2013 at 1:19pm PDT

A post shared by Monk (@jackrussellmonk) on Jun 28, 2013 at 12:31pm PDT

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka