Angļu buldogs Valters – suns, kas sēž un atpūšas kā cilvēks

Angļu buldogs Valters – suns, kas sēž un atpūšas kā cilvēks
Foto: instagram.com/walterbookerbulldog

Iespējams, līdzīgu sēdēšanas veidu būs redzējuši daudzi angļu buldogu un citu sunīšu saimnieki, un mīlulis Valters ir vēl viens pierādījums tam, ka četrkājainie draugi tik tiešām spēj sēdēt un atpūsties kā cilvēki.

Valters ir gadu vecs angļu buldogs, kas dzīvo Vašingtonā, ASV. Viņa saimniece Mišela Guo portālam "Bored Panda" atklājusi, ka Valteram sēdēšana kā cilvēkam esot ļoti raksturīga.

Sunīša Valtera īpašais sēdēšanas veids sācies pēc kāda zīmīga notikuma. Mišela pastāstījusi, ka, tā kā Valters ir viņas pirmais suns, viņa neesot nojautusi par četrkājaino draugu diedelēšanas prasmēm. Līdz ar to, ikreiz, kad viņa pusdienojusi, kaut kas no maltītes atlicināts arī angļu buldogam.

Tiesa, Mišelas mācībstunda pieredzēta pēc kādas ballītes, kuras laikā Valters gājis klāt teju vai ikkatram viesim un skatījies cilvēkiem acīs, diedelējot kādu gardu kumosiņu. Mišela atminējusies, ka cilvēkiem tas traucējis, jo paši neesot varējuši kārtīgi izbaudīt maltīti, kamēr suns žēlabainām acīm uz viņiem skatījies.

"Tāpēc es pārtraucu viņam dot ēdienu no sava šķīvja," teikusi saimniece. Un te nu Valtera dzīvē ienākusi poza, kas tagad viņu īpaši raksturojot. "It kā protestējot, Valters uzkāpa uz krēsla, apsēdās kā cilvēks un vienkārši lūrēja uz mani, kamēr ēdu pusdienas," skaidrojusi saimniece Mišela.

Nu šī savdabīgā protesta akcija, kuru reiz uzsāka Valters, kļuvusi par tādu kā suņuka firmas zīmi. Turklāt, kā teikusi Mišela, to viņš darot ļoti bieži.

Saimniece pat ierīkojusi īpašu novērošanas kameru, lai varētu sekot līdzi saviem mājdzīvniekiem, kamēr pati ir devusies savās dienas gaitās. Pat tad, ja līdzās nav cilvēka, Valters joprojām labprāt sēžot savā iecienītākajā pozā: "95 procentos gadījumu Valters sēž krēslā un skatās televizorā."

Zemāk var skatīt novērošanas kameras video, kurā redzams, kā suņuks ērti iekārtojas krēslā.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka