Patversmes 'Labās mājas' darbu paralizē soctīklu lietotāju reakcija uz divus gadus vecu ziņu

Patversmes 'Labās mājas' darbu paralizē soctīklu lietotāju reakcija uz divus gadus vecu ziņu
Foto: Shutterstock

Sociālajos tīklos populārs kļuvis pirms diviem gadiem publicētais dzīvnieku patversmes "Labās mājas" sludinājums, kurā brīvprātīgie ir aicināti palīdzēt socializēt kucēnus. Patversmes darbinieki "MansDraugs" pastāstīja, ka šis lūgums šobrīd nav aktuāls, lai arī cilvēki joprojām aktīvi zvana un par to interesējas.

Patversmē norāda, ka saistībā ar ziņu, kas publicēta pirms diviem gadiem, ļoti daudzi cilvēki interesējas par iespējām palīdzēt, turklāt palīgi arī ierodas patversmē. Taču kucēnu socializācija patversmē šobrīd nav nepieciešama un aktuāla. "Šorīt patversmes darbs bija nedaudz paralizēts, atbildot uz visiem telefona zvaniem," teic patversmē.

Tas gan nenozīmē, ka brīvprātīgo palīdzība nemaz nav vajadzīga. Cilvēki un dzīvnieku draugi joprojām ir aicināti palīdzēt patversmes iemītniekiem, gan staidzinot sunīšus, gan palīdzot ikdienas darbā. Turklāt, kā uzsver patversmē, drīzumā plānots būtisks seminārs.

17. septembrī norisināsies seminārs brīvprātīgajiem staidzinātājiem, tam var pieteikties mājaslapā. "Seminārs ir vērtīga pieredze ikvienam, kurš vēlas palīdzēt patversmes dzīvniekiem, veltot tiem tik nepieciešamo cilvēcisko kontaktu un komunikāciju. Semināru vada kinologs ar lielu pieredzi darbā ar patversmes dzīvniekiem. Varēs iegūt kā praktiskus padomus, tā arī uzzināt par zoopsiholoģiskajām problēmām, stresu, ar ko var saskarties dzīvnieks atrodoties patversmē. Otrkārt, ja ir vēlēšanās kļūt par brīvprātīgo, šis vienreizējais seminārs ir obligāts," skaidro patversmē.

Patversmes darbinieki novērtē cilvēku interesi par palīdzību dzīvniekiem, taču aicina vērst uzmanību uz sludinājuma publicēšanas laiku.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka