Video: Nešpetns kaķis no galda nogrūž visas pildspalvas

Video: Nešpetns kaķis no galda nogrūž visas pildspalvas
Foto: Kadrs no video

Krītoši priekšmeti, iespējams, ir viena no kaķu iemīļotākajām izklaidēm. Viena veikla ķepas kustība, un objekts jau atrodas uz grīdas!

Šo pieņēmumu apstiprina arī vietnē "Instagram" publicētais video ar runci Brūsu. Viņš ērti nosēdies uz galda, kur sarindotas vairākas pildspalvas. Un kas gan būtu kaķis, ja mīlulis tās nemēģinātu nogrūst no galda?

Video fragmentā, kas publicēts bez skaņas, redzams, kā runcis Brūss pildspalvas pa vienai nogrūž no galda. Citi lietotāji komentāros akcentējuši to, ka kaķis savu nešpetno darbiņu veicis kārtīgi, izvēloties pildspalvas nogrūst katru atsevišķi, nevis visas kopā, tādējādi prieku paildzinot.

A post shared by Bruce (@bruceycat_) on Aug 24, 2017 at 12:02pm PDT

Video aprakstā Brūsa saimnieki norādījuši, ka kaķim patīk no galda nostumt dažādus priekšmetus, un to viņš darījis gan bērnībā, gan arī šobrīd. Brūss ir britu īsspalvainais kaķis, kuru saimnieki raksturojuši tā: "Nedaudz dīvains un allaž gatavs blēņām."

Par to, kāpēc kaķiem patīk nogrūst lietas no galda, lasiet šeit.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka