Foto: Trīs draudzīgas spārītes lūkojas cauri lapai

Foto: Trīs draudzīgas spārītes lūkojas cauri lapai
Foto: Vida Press

Gluži kā pozēdamas, spāres interesantā mirklī pavērsušās pret fotogrāfa kameras objektīvu, radot interesantu kadru, vēsta "Vida Press".

Fotosesijas dalībnieces bijušas trīs spārītes, kas nofotografētas gandrīz vai kā modeles. Fotogrāfs Alberto Gici Panica notvēris brīdi, kad kukaiņi skatījušies pa caurumu lapiņā, radot neparastu kadru. Spāres saķērušās viena pie otras.

Izrādās, šādam skatam, kad spāres atrodas vienuviet, esot visai loģisks izskaidrojums. Fotogrāfs norādījis: "Viņas cenšas sevi sasildīt, pirms dodas medīt un ēst citus kukaiņus." Interesantās fotogrāfijas tapušas Po upes krastos Itālijā.

Gici Panica teicis, ka simtiem reižu centies nofotografēt mazos lidoņus un ka esot priecīgs, jo tas beidzot izdevies, turklāt tik unikālā veidā: "Man patīk fotografēt mazus dabiskus objektus un kukaiņus."

Fotogrāfs novērojis, kā mainās upe un tās apkārtne 15 gadu laikā. Esot iznīcināti vairāki krūmi un augi, kurus fotogrāfs centies nofotografēt un, ja iespējams, pasargāt.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka