Aktīvākos suņus un saimniekus aicina piedalīties orientēšanās sacensībās 'Robins mežā'

Aktīvākos suņus un saimniekus aicina piedalīties orientēšanās sacensībās 'Robins mežā'
Foto: Publicitātes foto

Kā ik gadu, arī šajā rudenī neizpaliks dzīvnieku patversmes labās mājas organizētās orientēšanās sacensības "Robins mežā", kurās varēs piedalīties suņi, saimnieki un pat visa ģimene, "MansDraugs" pastāstīja patversmes pārstāvji.

"8. oktobrī pulksten 12 jau astoto reizi gaidām aktīvos, ģimeniskos, skrienošos, lekājošos un rejošos uz dzīvnieku patversmes "Labās mājas" rīkotajām labdarības orientēšanās sacensībām "Robins mežā". Domās sagāzīsim astotnieku, lai tas kļūst par bezgalības zīmi un simbolu sadarbībai, draudzībai un mīlestībai, kas pastāv cilvēka un suņa starpā," teic patversmē.

Kategorijas, kurās iespējams pieteikties dalībniekiem, ir pielāgotas ikvienam interesentam: "Es un mans suns mežā", "Es un patversmes suns mežā", "Komanda mežā", "Ģimene mežā".

Ja šķiet, ka mazām kājām, proti, jaunākajiem ģimenes locekļiem visu kontrolpunktu atrašana būs grūti paveicams darbiņš, tad arī par to patversmē būs padomāts. "Mazais izmeklētājs – Robinam pa pēdām" – piedzīvojumu trase ar orientēšanās elementiem, ģimenēm ar bērniem līdz 10 gadu vecumam. Trasē būs jāveic dažādi uzdevumi, lai palīdzētu Robinam atrast pazudušo spēļmantiņu.

Pēc atgriešanās no trases, "Labās mājas" savus viesus cienās ar tradicionālo ugunskura zupu, gardu tēju un našķīti, kas pēc lielākas slodzes nenāks par skādi. Suņiem ūsas liks nolaizīt ar mīlestību gatavota suņu torte. Pasākumu vadīs "Labās mājas" liels draugs, humora un sirsnības pilnais Mārtiņš Daugulis.

Detalizētāku informāciju par pasākuma gaitu, noteikumiem dalībniekiem meklē patversmes mājaslapā.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka