Šķielējošā Maja – neparasta kaķenīte, kas savaldzinājusi tūkstošiem cilvēku

Šķielējošā Maja – neparasta kaķenīte, kas savaldzinājusi tūkstošiem cilvēku
Foto: instagram.com/meetmayacat

Maja nav gluži parasta kaķenīte. Patiesībā viņu bijis plānots iemidzināt, taču labi ļaudis atsaucās un uzņēmās par mīluli rūpes. Majas purniņš ir neparasts, to ietekmējot iedzimti faktori, "Bored Panda" norādījuši saimnieki.

Kaķenīte Maja esot aptuveni gadu veca. Taču ikviens, kas aplūkos dzīvnieku fotogrāfijās, sapratīs, ka viņa ir īpaša kaķenīte. Majas izskatu un īpaši purniņu ietekmējot ģenētiski faktori, taču tas tikai piešķir mīlulei īpašu veidolu.

Maja atrasta aiz kāda ķīniešu restorāna Masačūsetsas štatā ASV. Viņa nogādāta patversmē, kur bijis plānots kaķenīti iemidzināt. Iemesls tam esot bijis dzīvnieka neparastais un atbaidošais izskats, kā arī jocīga uzvedība. Tamdēļ patversmes darbinieki nolēmuši, ka Maju tāpat neviens neadoptēšot un ka būtu labāk dzīvnieku iemidzināt.

A post shared by Maya the Cat (@meetmayacat) on Aug 17, 2017 at 12:44pm PDT

Taču tad Maju pamanījuši aktīvisti no organizācijas "Odd Cat Sanctuary", kas paņēmuši īpatnējā izskata Maju uz pagaidu mājām un sākuši meklēt pastāvīgus saimniekus. Kad vietnē "Facebook" publicēta Majas fotogrāfija, ilgi neesot bijis jāgaida, kad mīluli ieraudzījuši tagadējie saimnieki.

A post shared by Maya the Cat (@meetmayacat) on Jul 29, 2017 at 5:43am PDT

Majas saimnieki paskaidrojuši, ka, iespējams, kādam kaķenīte varētu šķist allaž skumīga vai apjukusi, taču tā nebūt neesot. Greizo priekšstatu radot mīlules neparastais izskats un actiņas.

A post shared by Maya the Cat (@meetmayacat) on Aug 22, 2017 at 10:52am PDT

Tiesa, neesot arī tā, ka kaķenītes neparastais izskats neietekmētu viņas veselību vai dzīves kvalitāti. Majai tomēr esot nelielas problēmas ar redzi. Turklāt nedaudz sarauktā deguntiņa dēļ kaķenītei nākoties bieži vien šķaudīt un gandrīz vai palikt bez gaisa.

A post shared by Maya the Cat (@meetmayacat) on Aug 24, 2017 at 4:24am PDT

Majas šķielējošais skatiens radot īpaši mīlīgu iespaidu, turklāt kaķenīte protot arī draiskoties un spēlēties kā jebkurš mājas kaķis.

A post shared by Maya the Cat (@meetmayacat) on Sep 27, 2017 at 4:59am PDT

Savu mājdzīvnieku saimnieki raksturojuši kā ļoti ziņkārīgu, rotaļīgu un mīļu.

A post shared by Maya the Cat (@meetmayacat) on Aug 26, 2017 at 5:45am PDT

Dažu nedēļu laikā Majas izskats un stāsts piesaistījis daudzu jo daudzu cilvēku uzmanību, un saimnieki minējuši, ka viņu mīlule kļuvusi par tādu kā īpašo kaķu patronesi. Majas dēļ daudzi cilvēki varot pārliecināties, ka arī kaķis ar īpašām vajadzībām un varbūt ne tik ierastu izskatu var kļūt par lielisku mājdzīvnieku.

A post shared by Maya the Cat (@meetmayacat) on Sep 12, 2017 at 4:53am PDT

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka