Video: Čivava, kas ēdot paceļ pakaļkājas

Video: Čivava, kas ēdot paceļ pakaļkājas
Foto: Kadrs no video

Arī ēdienreizi var padarīt gandrīz vai par izklaidi, un tas izdevies kādam sunītim Skotijā, kas neparastā veidā stājies uz priekšķepām un gandrīz gāzies pusdienu šķīvī.

Video, kas tapis Glāzgovā, Skotijā, redzams kucēns, kas visai amizantā veidā pusdienojis. Turklāt, kā aģentūrai "Caters" norādījuši saimnieki Fiona un Kregs Harisoni, suņuks tā darot ikreiz, kad ieturot ēdienreizi.

Neparasto gāzelēšanos un pakaļkāju celšanu gaisā saimnieki raksturo kā sava veida fizioloģisku īpatnību. Viņi pieļauj, ka kucēna galva esot pārāk smaga, lai to spētu noturēt viss ķermenis, tāpēc brīžos, kad mīlulis ēd, varot novērot šādu darbību.

Video aprakstā norādīts, ka pie pusdienu šķīvja mielojies astoņas nedēļas vecs čivavu šķirnes kucēns Pablo. Speciāli suņuka vajadzībām saimnieki gardumus izkārtojuši nevis īpašā suņu bļodiņā, bet gan uz šķīvja, lai mīlulis varētu ērtāk paēst.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka