Pieci pašsaprotami ikdienas paradumi, ko mācīties no kaķa
Foto: Shutterstock

Pat vecāka gadagājuma kaķos var novērot rotaļību un vēlmi spēlēties. Augstākie plaukti nav šķērslis! Turklāt reizi pa reizei izkustēties vajag katram. Vecums nav atruna, lai neiesāktu darīt to, ko jau sen esi vēlējies. Gribi sākt sportot? Dari tā! Esi apdomājis iespēju apmeklēt jogas nodarbības? Kas gan tevi attur?

Noteikti nevajadzētu ieslīgt pašpietiekamībā un, pārnākot mājās no darba, zvilnēt televizora priekšā. Veselībai noderīgas ir dažādas aktivitātes, kuras vienlaikus var sagādāt lielu prieku, gluži kā kaķim, kas ar aizrautību gatavs tvarstīt lāzera punktiņu, ko saimnieks spīdina pret grīdu. Lai arī neliela, bet tomēr izklaide un sports vienlaikus, vai ne?

Turklāt kaķi ir tik lokani, ka šķiet – viņi varētu izpildīt teju vai jebkuru jogas pozu. Iespējams, tieši tas iedvesmo cilvēkus pievērsties jogai, proti, pārbaudīt savus spēkus un izmēģināt dažādus vingrinājumus. Tas būs pārbaudījums gan ķermenim, gan prātam, izturībai un gribasspēkam. Kāpēc gan nepamēģināt?

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.
Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka