Amizants video: Vista lēkā pēc āboliem

Amizants video: Vista lēkā pēc āboliem
Foto: Kadrs no video

Interesants skats pieredzēts kādā saimniecībā Anglijā, kur novērota lēkājoša vista, skatāms publicētajā video.

Aprakstā norādīts, ka amizantā vistas lēkāšana notikusi Ešlijas fermā Harboro, Anglijā. Kā noprotams no fermai veltītās mājaslapas un "Facebook" lapas, saimniecības darbinieki nodarbojas ar lauksaimniecību un pārdod dažādus produktus.

Video fragments sākotnēji publicēts "Facebook" lapā, kur aptuveni divu nedēļu laikā tas skatīts gandrīz astoņus miljonus reižu. Tā skatītāji komentāros izteikuši sajūsmu par putna darbībām, vienlaikus arī apstiprinot, ka tas nav nekas unikāls. "Manas tā dara ar bumbieriem, avenēm un tomātiem. Ja redzi lēkājošas vistas, viņām kaut kas ir aiz ādas," komentārā norādījusi Džesika Hevnere. Vairāki komentētāji arī norādījuši, ka vistas tā darot ar krūmmellenēm.

Komentējot video redzamo lēkāšanu, daudzi skatītāji atzinīgi izteikušies par vistu spējām, minot, ka ne vienmēr cilvēki novērtē šo mājputnu spējas.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka