Rokzvaigznei līdzīgais punduršpics Rebels, kas sirgst ar plikpaurību

Rokzvaigznei līdzīgais punduršpics Rebels, kas sirgst ar plikpaurību
Foto: instagram.com/rebelrebelpom

Pomerānijas punduršpici ir vieni no mazākajiem un mīlīgākajiem sunīšiem pasaulē. Šie mīluļi vizuāli atgādina mazas lapsiņas, kas vēl vairāk piesaista daudzu cilvēku uzmanību. Arī punduršpics jeb pomerānietis Rebels no ASV spējis piesaistīt ziņkārīgo skatienus, jo sunītis ir neparasts izskatā.

Paskatoties uz Rebelu, teju vai uzreiz kļūst skaidrs, ka šis nav vis parasts savas šķirnes pārstāvis. Punduršpicus ierasts redzēt gluži vai spalvu mākonī ieskautus, taču tas ne visai raksturo Rebelu, sunīti, kas mīt ASV Kalifornijas štata pilsētā Sandjego.

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Sep 21, 2017 at 6:29pm PDT

Saimnieces savu mīluli adoptējušas 2016. gada jūlijā, bet šobrīd Rebels esot aptuveni divus gadus vecs. Tiesa, dzīves sākums īpašajam sunītim neesot bijis no pašiem priecīgākajiem un jaukākajiem, norādīts "Instagram" profilā.

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Aug 26, 2017 at 7:31am PDT

"Protams, mēs adoptējām Rebelu tāpēc, ka viņš ir tik mīlīgs!" aprakstīts profilā. "Bet arī tāpēc, ka Rebels ir īpašs suns, kuram nebija pats labākais dzīves sākums."

Izrādās, pelēcīgi melnais šunelis esot dzimis kādā audzētavā, kur punduršpics neesot gana labi aprūpēts. Un te saimnieces minējušas Rebela īpatnējo izskatu.

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Jun 26, 2017 at 2:26pm PDT

Suņuks sirgstot ar plikpaurību ("alopecia"), kas arī esot pie vainas spalvu trūkumam uz Rebela galvas. Saimnieces norādījušas, ka šāda vaina sunīti piemeklējusi suņu pārprodukcijas rezultātā. Taču tas neesot liedzis Rebelam kļūt par lielisku mājdzīvnieku.

Tiesa, iespējams, tieši bailes par to, ka Rebelu neviens nevēlēsies, mudinājušas audzētāju slēpt īpašo punduršpicu no visas pasaules. Saimnieces norādījušas, ka esot visai pārliecinātas – Rebels savas dzīves pirmo gadu pavadījis nošķirtībā no pārējās pasaules. Tamdēļ suns sākotnēji bijis visai bailīgs un izvairīgs, taču kopā ar savām glābējām katru dienu mācījies saprasties ar cilvēkiem un atkal uzticēties.

"Viņš ir cīnītājs, turklāt ļoti mīlošs," tā aprakstīts Rebels, kura vārds "rebel" tulkojumā no angļu valodas apzīmē dumpinieku. "Mēs mācāmies dienu no dienas un cenšamies viņu nenomocīt. Viņš ir mērojis daudzus soļus uz priekšu un mēs nespējam sagaidīt, kad redzēsim viņā uzticību cilvēkiem un apkārtējai pasaulei."

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Feb 11, 2017 at 4:45pm PST

Saimnieces minējušas, ka brīdī, kad Rebels nonācis pie viņām, sunītis bijis ārkārtīgi pinkains un nekopts, taču nu viņas cenšoties Rebela spalvas, kuras īpaši galvas daļā atgādina rokzvaigzni, padarīt par punduršpica izskata odziņu. Lai sunim nebūtu auksti, saimnieces viņu arī ietērpjot dažādās drēbītēs.

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Jan 20, 2017 at 1:04pm PST

Turpinājumā var aplūkot vēl vairākus kadrus no īpatnējā Rebela ikdienas.

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Jan 11, 2017 at 6:28pm PST

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Jan 11, 2017 at 10:39am PST

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Dec 12, 2016 at 3:07pm PST

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Nov 28, 2016 at 3:07pm PST

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Nov 21, 2016 at 2:57pm PST

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Sep 27, 2016 at 9:17am PDT

A post shared by Rebel&Gang (@rebelrebelpom) on Sep 17, 2016 at 6:35pm PDT

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka