Foto: Gluži kā Reksis bērnībā – vācu aitu suņi dzīves pirmajos mēnešos

Foto: Gluži kā Reksis bērnībā – vācu aitu suņi dzīves pirmajos mēnešos
Foto: instagram.com/germanshepherd_corner/germanshepherdpretty/ilovegermanshepherd

Vācu aitu suņu šķirnes pārstāvji, kurus tautā cilvēki sauc vienkārši par vilku suņiem, iekarojuši daudzu suņu mīļu simpātijas. Laikam ritot, šie sunīši izaug no plaukstas lieluma radībiņām līdz cēliem sargsuņiem, taču katrs, kurš kaut reizi dzīvē redzējis mazu vilku sunīti, šīs atmiņas atceras ar smaidu sejā.

Vācu aitu suņi ir ļoti inteliģenti dzīvnieki, kuri uzcītīgi mācās, ir paklausīgi, sabiedriski, draudzīgi, uzmanīgi, modri, drosmīgi, kā arī ir labi aizstāvji, pašpārliecināti, neatkarīgi un bezgala uzticīgi savam saimniekam un viņa ģimenei.

Šos dzīvniekus pasaulē daudz kur izmanto kā policijas suņus, glābējus un pēddziņus, taču, mācot tos sadzīvot ar citiem četrkājainajiem draugiem jau no bērnības, tie var pat ļoti labi sadraudzēties ar citiem suņiem. "Dogbreedslist" raksta, ka "vilciņu" vidējais dzīves ilgums ir no 10 līdz 13 gadiem, un tiem ļoti tīk aktīvs dzīvesveids.

Kā lieli, tā arī mazi vācu aitu suņu šķirnes pārstāvji ir bez gala mīļi. Šī šķirne ir viena no pirmajām, kuru atminas mazi bērni, jo redzējuši tādos pasaulslavenos seriālos kā "Komisārs Reksis" un "Rintintins". Taču mēs gribējām lasītājiem dot iespēju apskatīt, kādi izskatās mazi "reksīši" pirmajos dzīves mēnešos, tāpēc apkopojām dažādas skaistas fotogrāfijas, kuras publicētas vietnē "Instagram".

Lūk, šis šķirnes mazulis trenē savu balsi, lai ar laiku varētu sacensties skaļumā arī ar lielajiem suņiem!

Rotaļīgums ir vācu aitas suņu otrais vārds! Kā visiem kucēniem, viņiem grib spēlēties un iepazīt dzīvi rotaļīgā veidā.

A post shared by Tyrel Ferris (@tyrel192) on Nov 22, 2017 at 4:57am PST

Uzsmaidām kamerai!

Šis šķirnes mazulis, būdams tikai deviņas nedēļas vecs, ar saimnieci jau dodas laukā pastaigāties, vēsta bildes apraksts.

A post shared by Elizabeth (@lonewolf_runs) on Nov 22, 2017 at 4:25am PST

Šādi izskatās pavisam nesen dzimis vācu aitu šķirnes kucēns – tik mazs, ka varētu pat kabatā ielikt!

Šis mazulis ar laiku izaugs brašā mājas sargātājā, taču līdz tam vēl ausis slienas katra uz savu pusi!

A post shared by @rollo.the.gsd on Nov 22, 2017 at 3:33am PST

Ir patiesi grūti noķert kadrus, kuros mazs kucēns sēdētu mierīgi un rātni, jo viņiem gribas būt kustībā ik brīdi, bet pēc tam saldi jo saldi iemigt – šis mazulis ir gatavs ar tevi sasveicināties.

A post shared by NM Voyage (@nmvoyage) on Nov 22, 2017 at 12:56am PST

Ja ārā ir kārtīga ziema un sniegs arī lutina, vācu aitu sugas suņi ir gatavi mesties piedzīvojumos, pat ja tas nozīmē iekrist ar purniņu sniegā.

Lūdzu, paņemsi līdzi arī mani? Un kā tādām acīm maz var atteikt!?

A post shared by @sheltiehappy on Nov 21, 2017 at 11:24pm PST

Mazais kucēns ir gatavs doties uz svinībām! Šie suņi viegli pakļaujas dresūrai, taču šai nodarbei vajadzēs veltīt savu brīvo laiku.

A post shared by Dogs_Breeds (@_dogs_breeds) on Nov 21, 2017 at 10:03pm PST

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka