Video izlase: Franču buldogs Bosuns, kurš kļūst vai traks spoguļa priekšā

Video izlase: Franču buldogs Bosuns, kurš kļūst vai traks spoguļa priekšā
Foto: Kadrs no video

Bosuns ir divus gadus vecs franču buldogs, kas mīt Ņujorkā, ASV. Par šī četrkājainā drauga atpazīstamības zīmi kļuvuši vairāki video, kur Bosuns nonāk spoguļa priekšā un sāk amizanti uzvesties. Tie pārpublicēti vairākās vietnēs, radot sajūsmu vairākos tūkstošos skatītāju.

Kas tieši piesaista suņus spoguļiem, joprojām ir visai miglā tīts. Varētu teikt, ka suns spogulī saskata sevi, taču tikpat labi mīlulis atspulgā var redzēt svešu suni un tāpēc attiecīgi uzvesties, piemēram, sākt riet, sabīties, izaicināt uz spēlēm un pat censties aiziet otrpus spogulim, lai atspulgā redzamajam dzīvniekam tiktu klāt. Arī franču buldogs Bosuns nav izņēmums, un vairākos video ar viņu redzams, kā suņuks pat teju vai satrakojas, nonākdams spoguļa priekšā.

Piemēram, video zemāk redzams mirklis, kad Bosuns satrūkstas, ieraugot sevi spogulī. Saimniece Elizabete Edelšteina to salīdzinājusi ar brīdi, kad cilvēki no rīta ierauga savu atspulgu un sabīstas.

Savukārt citā video redzams, kā Bosuns atkāpjas no spoguļa un tuvojas sienai, vienlaikus drauskulīgi lēkādams.

Vēl kāds video rāda, kā franču buldodziņš vārtās spoguļa priekšā.

Fragmentā zemāk redzams, kā Bosuns visai drosmīgi cenšas stāties pretī savam atspulgam un ar spogulī redzamo suni draiskoties. Brīžiem manāms, kā franču buldogs spoguli skar ar ķepu, vēlēdamies savam atspulgam pieskarties.

Līdzīgas draiskulības skatāmas arī citā video fragmentā.

Interesanti, ka Bosuna interese par spoguli radusies jau pirms diviem gadiem, kad viņš vēl bijis pavisam mazs. Video fragmentā zemāk redzams, kā kucēns ar ķepām skar spoguli un izrāda neizpratni par to, kas tad īsti nostājies viņam pretī – pats vai svešinieks.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka