Ziņkārīgā Zelda – kaķenīte ar vienmēr izbrīnītu skatienu, kas sajūsmina tūkstošus

Ziņkārīgā Zelda – kaķenīte ar vienmēr izbrīnītu skatienu, kas sajūsmina tūkstošus
Foto: twitter.com/curiouszelda

Lai taptu pamanītiem, kaķiem bieži vien nekas daudz nav jādara. Pietiek ar paša izskatu, ko ievēro saimnieki un kas interesantās fotogrāfijās tiek parādīts plašākai pasaulei. Tā noticis ar kaķenīti Zeldu, kurai izveidots "Twitter" profils un kura fotogrāfijās teju vai vienmēr izskatās ziņkārīga, izbrīnīta un pat iebiedēta.

Par pašu Zeldu nekas daudz publiskajā telpā nav atklāts. Zināms, ka neparastais "Twitter" profils, kas veltīts kaķenītei, izveidots 2015. gada novembrī un pa šo laiku paspējis piesaistīt vairāk nekā 30 tūkstošus sekotāju. Zelda mītot Londonā, Anglijā.

Profila aprakstā norādīts, ka Zelda esot mājas galvenā mušu ķērāja. Tāpat īsumā raksturots viņas temperaments, proti, Zeldu esot viegli izbiedēt, turklāt viņa mēdzot gluži vienkārši ilgstoši skatīties dažādos virzienos. Tieši Zeldas acis un skatiens ir tas, kam jāpateicas par mīlules popularitāti.

Teju vai katra publicētā ziņa un fotogrāfija ir līdzīga: amizants pavadošais teksts un attēls, kurā redzama ziņkārīgā Zelda ar lielām acu zīlītēm. Piemēram, attēli zemāk aprakstīti tā: "Pie velna, kas tā ir par neparasto skaņu?"

"Bēdziet! Notiks kaut kas parasts!"

"Sensacionālas ziņas! Aizmirsu būt par kaķi."

"Lietas, ko esmu redzējusi, nevaru vairs neredzēt."

"Ak vai, visu dienu pavadīju šādi. Tas bija lieliski."

"Salauzu priekšmetu. Cilvēks ārdās. Nav mana vaina. Biju tikai ziņkārīga."

"Man ir 99 problēmas, un viena no tām ir šis krūms."

"Lūk, šādi es pretojos gravitātei."

"Kad tu vēlies, lai tavs sirdsāķītis tevi pamana."

"Dažreiz jādomā ārpus rāmjiem."

"Palīgā, kāds?"

"Dažreiz uz lietām vajag paskatīties no citas perspektīvas."

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka