Nepavadīt Ziemassvētkus patversmē – sirsnīgā fotoizstādē jaunas mājas lūkos 20 mīluļi

Nepavadīt Ziemassvētkus patversmē – sirsnīgā fotoizstādē jaunas mājas lūkos 20 mīluļi
Foto: Publicitātes foto

Lai palīdzētu vairākiem suņiem un kaķiem, kas šobrīd mīt patversmē "Labās mājas" un biedrības "Cat Care Community" paspārnē, 1. decembrī tirdzniecības centrā "Domina Shopping" tiks atklāta fotoizstāde "Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās".

Izstādes organizatori vēlas palīdzēt suņiem un kaķiem, kuri ilgstoši mitinās patversmē, mudinot ikvienu, kuram ir tāda iespēja, adoptēt sev mājas mīluli. Izstāde būs skatāma no 1. līdz 13. decembrim, katru dienu no pulksten 10 līdz 21.

"Ar devīzi "Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās" mūsu dzīvnieku adoptēšanas portāls "Pukainis.lv" un biedrība "Cat Care Community" organizē jau trešo labdarības dzīvnieku foto izstādi, lai palīdzētu bezpajumtē atstātiem dzīvniekiem atrast mājas," stāsta viena no izstādes organizatorēm – interneta vietnes pārstāve Irina Zaiceva.

Savukārt tirdzniecības centra "Domina Shopping" mārketinga direktore Iveta Zvaigzne-Ālere akcentē: "Ziemassvētki ir laiks, kad ikdienas steigā varam kaut nedaudz apstāties un sniegt palīdzīgu roku tiem, kam ir nepieciešama mūsu palīdzība – gan cilvēkiem, gan arī nelaimē nonākušajiem dzīvniekiem. Ceru, ka šī sirsnīgā fotoizstāde un tās pūkainie varoņi, viņu dažādie dzīvesstāsti aizkustinās daudzu sirdis, un jau šos svētkus dzīvnieku patversmju iemītnieki sagaidīs savās jaunajās ģimenēs – mīlestībā un siltumā!"

Biedrības pārstāve Anastasija Jahova piebilst: "Mēs nolēmām, ka šoreiz parādīsim izstādē ne tikai kaķus, bet arī suņus, tāpēc piedāvājam piedalīties izstādē Juglas dzīvnieku patversmei "Labās mājas", kuri labprāt piekrita pastāstīt sabiedrībai par savas patversmes iemītniekiem, kuri gaida, kad varēs doties mājās kopā ar jauno saimnieku."

Izstādē apskatāmas to desmit kaķu un desmit suņu fotogrāfijas, kuri pašlaik dzīvo dzīvnieku aizsardzības biedrības "Cat Care Community" pagaidu mājās un Juglas patversmē "Labās mājas". Izstādes mērķis ir Ziemassvētku laikā atrast mīlošas mājas ikvienam no izstādes dalībniekiem.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka