Karājas pie lampas un izaug par milzi – kaķi, kas spējuši pārsteigt saimniekus
Foto: Kadrs no video/Instagram

Ar neparastām izdarībām, garāko asti vai īpatnējāko izskatu, kas neatstāj vienaldzīgus daudzus tūkstošus cilvēku - tādi ir dažādi peļu junkuriņi, par kuriem laika gaitā vēstīts "MansDraugs". Saprotams, katram saimniekam savs mīlulis ir vislabākais un mīļākais, turklāt ikkatrs mājdzīvnieks savu saimnieku spēj pārsteigt. Taču turpinājumā var iepazīties ar vairākiem murrātājiem no visas pasaules, tostarp arī Latvijas. Vai zini, ar ko viņi atšķiras no sugasbrāļiem?

Lielais Tihons iecienījis gulēšanu saimnieces rokās

Karājas pie lampas un izaug par milzi – kaķi, kas spējuši pārsteigt saimniekus
Foto: instagram.com/kotyiliudi

Vai esi kādreiz iedomājies, kāda būtu ikdiena ar visai lielu mājas kaķi līdzās? Daudzi saimnieki iecerēto izvēlas pārvērst realitātē un uzņemties rūpes par meinkūnu, kas dienās izaugs par vienu no lielākajiem kaķiem pasaulē. Tāds ir arī runcis Tihons, kurš mīt Krievijā un kļuvis par sava veida interneta slavenību.

Zināms, ka meinkūna šķirnes kaķi ir vieni no lielākajiem mājas kaķiem pasaulē. To pierāda arī Krievijā mītošais runcis Tihons un viņa saimniece, kura daudzas fotogrāfijas publicējusi "Instagram" profilā, un tieši tā dēļ iespaidīgā izmēra runcis piesaistījis tūkstošiem cilvēku uzmanību un mediju interesi.

Saprotams, lielais mīlulis auguma dēļ varētu šķist kā visai neērts gulēšanai klēpī, taču Tihons, kura vārds tulkojumā no krievu valodas apzīmē klusumu, īpaši iecienījis samīļošanos ar saimnieci, atrodoties viņas rokās.

"Viņam visu laiku patīk būt man rokās. Viņam nepatīk būt vienam," portālam "LoveMeow" atklājusi kaķa saimniece. Baltais runcis arī sekojot viņai pa māju, lai kur saimniece ietu, un mēdz ieklīst līdz ar viņu pat vannasistabā, lai tikai nepaliktu kaut kur vienatnē.

Lasīt vairāk

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka