Foto: Iespēja noskatīt jauno mīluli – atklāta izstāde 'Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās'

Foto: Iespēja noskatīt jauno mīluli – atklāta izstāde 'Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās'
Foto: Publicitātes foto

1. decembrī tirdzniecības centrā "Domina Shopping" atklāta izstāde "Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās", kurā apskatāmas vairākas fotogrāfijas ar četrkājainajiem draugiem. Gan kaķi, gan suņi šobrīd mīt dzīvnieku patversmē "Labās mājas" un biedrības "Cat Care Community" paspārnē.

Izstādes organizatori vēlas palīdzēt suņiem un kaķiem, kuri ilgstoši mitinās patversmē, mudinot ikvienu, kuram ir tāda iespēja, adoptēt sev mājas mīluli. Izstāde būs skatāma no 1. līdz 13. decembrim, katru dienu no pulksten 10 līdz 21.

"Ar devīzi "Es arī gribu pavadīt Ziemassvētkus mājās" mūsu dzīvnieku adoptēšanas portāls "Pukainis.lv" un biedrība "Cat Care Community" organizē jau trešo labdarības dzīvnieku foto izstādi, lai palīdzētu bez pajumtes atstātiem dzīvniekiem atrast mājas," stāsta viena no izstādes organizatorēm – interneta vietnes pārstāve Irina Zaiceva.

Biedrības pārstāve Anastasija Jahova piebilst: "Mēs nolēmām, ka šoreiz parādīsim izstādē ne tikai kaķus, bet arī suņus, tāpēc piedāvājam piedalīties izstādē Juglas dzīvnieku patversmei "Labās mājas", kuri labprāt piekrita pastāstīt sabiedrībai par savas patversmes iemītniekiem, kuri gaida, kad varēs doties mājās kopā ar jauno saimnieku."

Izstādes mērķis ir Ziemassvētku laikā atrast mīlošas mājas ikvienam no izstādes dalībniekiem.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka