Video: Apķērīgs patversmes suns cenšas izbēgt no voljera un tiek pieķerts

Video: Apķērīgs patversmes suns cenšas izbēgt no voljera un tiek pieķerts
Foto: Kadrs no video

Kuram dzīvniekam gan patīk uzturēties patversmē? Tur mīluli ierobežo četras sienas un nespēja baudīt ģimenes mīlestību... Kāds bīgls dzīvnieku patversmē Virdžīnijā, ASV, centies pārrāpties pāri nožogojumam, taču pusceļā ticis pieķerts notikuma vietā.

Batermilka (tulkojumā no angļu valodas vārda "buttermilk" – paniņas) ir suņu meitene, kas vēl novembra beigās mitusi dzīvnieku patversmē "Isle Of Wight County Animal Shelter". Par laimi, nu jau Batermilka atradusi jaunu saimnieku, taču, iespējams, pie tā daļēji vainīga pašas suņu meitenes uzvedība un novērotais nedarbs, ko iemūžinājusi patversmes darbiniece Tifānija Veba.

"Tam, kurš adoptēs šo mīluli, būs viņa cītīgi jāpieskata! Viņa varbūt ir maza, taču spēcīga un ar ievērojamām kāpšanas spējām!" video aprakstījusi Veba. Iemūžinātajā fragmentā redzams, kā bīglu meitene uzrāpjas pa sava voljera žogu un gandrīz vai pārkāpj tam pāri, taču pēkšņi saprot, ka tiek novērota. Diemžēl blēņdarbs, lai arī veikts mērķtiecīgi, neesot izdevies. Veba vēlāk publikāciju papildinājusi ar skaidrojumu, ka Batermilka pēc lēciena no žoga augšas esot sveika un vesela, un savas kāpelēšanas dēļ neesot cietusi. Tāpat viņa pārvietota uz citurieni, kur kāpelēšana nebūtu iespējama. Par laimi, ilgi bīglam neesot nācies uzkavēties patversmē, jo viņu drīz vien adoptējuši jaunie saimnieki.

Savukārt portālam "The Dodo" Veba atklājusi, ka bīglu šķirnes suns klaiņojis pa kādu parku Virdžīnijā, tāpēc ievietots patversmē. Sākotnēji Batermilka bijusi bailīga, taču ar laiku viņas personība atklājusies plašāk.

Kā pastāstījusi patversmes darbiniece Veba, kādā rītā viņa kopā ar kolēģiem ievērojusi, ka Batermilka atrodas ārpus sava voljera. Toreiz pieļauts, ka kāds darbinieks aizmirsis kārtīgi aizvērt voljerus, tāpēc aizdomas par paša suņa līdzdalību neesot radušās. Taču ar to nav bijis gana, un pavisam drīz Batermilka parādījusi, kā viņai izdevies izkāpt no sava nožogojuma. Vebai izdevies to nofilmēt, lai parādītu cilvēkiem, ka patversmes suns var būt attapīgs un amizants, kā arī tāpēc, lai, iespējams, šādā veidā pievilinātu sunim saimnieku.

Video fragments, kas skatīts gandrīz 200 tūkstošus reižu, tik tiešām paveicis brīnumu, un atsaucies Batermilkas jaunais saimnieks. Taču Veba izteikusi cerības, ka Batermilkas izbēgšanas mēģinājums un publicitāte palīdzēs pievērst uzmanību arī citiem četrkājainajiem draugiem, kuri mīt patversmē.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka