Pilates ar kucēniem – pasauli saviļņo neparasta treniņu programma

Pilates ar kucēniem – pasauli saviļņo neparasta treniņu programma
Foto: instagram.com/ciscopilates

Kad runa ir par četrkājainajiem draugiem, cilvēki bieži vien sadarbojas, lai sunim sagādātu pēc iespējas labāku dzīvi. Tā noticis arī ASV, kur apvienojušies Ešvilas sporta kluba un Ešvilas dzīvnieku organizācijas pārstāvji, izveidojot īpašu treniņu programmu – pilates ar kucēniem: stundu garas aktivitātes, kuru laikā dalībnieki izpilda vingrinājumus, sev apkārt ļaujot skraidīt četrkājaiņiem.

Pirmās pilates ar kucēniem aizvadītas 2017. gada rudenī, kad Ešvilas sporta klubā "Cisco Pilates" interesenti tika aicināti piedalīties treniņā ar cēlu mērķi, proti, vākt ziedojumus Ešvilas dzīvnieku patversmei. Nu tās kļuvušas par regulāru iespēju jebkuram suņumīlim vingrot, vienlaikus atrodoties vairāku četrkājaiņu ielenkumā.

Maksa par īpatnējo treniņu ir desmit ASV dolāru (8,28 eiro), kas tiek novirzīti Ešvilas dzīvnieku patversmei un tās iemītnieku vajadzībām. Interesentiem esot iepriekš jāreģistrējas, jo kluba telpās ietilpība ir ierobežota, bet pasākums – ļoti pieprasīts. Tāpat vingrotājiem liegts ņemt līdzi savus mājdzīvniekus. Neparastās sporta nodarbības iemūžinātas arī video un instagrama bildēs, un ļoti īsā laika periodā iekarojušas globālā tīmekļa lietotāju sirdis. Sportiski sirsnīgie video un fotogrāfijas gūst tūkstošiem "man patīk" sirsniņu un tiek izplatīti arī tālāk, tā par mīlīgajām pilates nodarbībām uzzina aizvien vairāk cilvēku visā pasaulē.

Rīkotāji norāda, ka šīs ir parastas pilates, vien ar jauku priekšrocību – šuneļiem, kas draiskulīgi skraida gar vingrotājiem. Ar četrkājainajiem draugiem ļauts spēlēties, viņus glaudīt, kā arī, ja vingrinājums to ļauj, pat izmantot kā sava veida svaru bumbas.

Tie kucēni, kas piedalījušies treniņos, esot arī adoptējami, turklāt sava veida priekšrocības adopcijā esot tiem vingrotājiem, kas piedalījušies īpašajā "kucēnu treniņā".

Vingrošana un mīļošanās ar mazajiem šuneļiem ilgstot stundu, norādīts kluba "Facebook" lapā.

Zemāk var aplūkot kadrus no sirsnības pilnajiem treniņiem, kuros aktīvi piedalījušies kucēni.

A post shared by Alexis Miller (@ciscopilates) on Dec 28, 2017 at 12:57pm PST

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka