Līgatnes dabas takās varēs satikt zvērus tumsā

Līgatnes dabas takās varēs satikt zvērus tumsā
Foto: Velga Vītola

20. janvārī interesenti aicināti uz Līgatnes dabas takām, lai uzzinātu, kā dažādu sugu dzīvnieki uzvedas tumsā, pastāstīja Līgatnes Tūrisma informācijas centrā.

Vakara pārgājiens sāksies pulksten 18, un tā laikā gida pavadībā varēs ieraudzīt pūces spožās acis, sajust mežacūkas tuvumu, kā arī uzminēt, kur savā voljerā paslēpušies lūšu ģimenes pārstāvji.

Pēc pārgājiena dabas izglītības centrā "Pauguri" interesenti varēs nodoties uzdevumiem par dzīvniekiem un to pēdu noslēpumiem. Tāpat paredzētas filmas par dabu un meža pasakas par dzīvniekiem. Sanākušajiem tiks sarūpēta arī silta tēja.

Pieteikties pārgājienam var pa tālruni 28328800, pulcēšanās pie Līgatnes dabas taku Informācijas centra. Interesenti aicināti līdzi ņemt lukturīti, kā arī nodrošināties ar laikapstākļiem piemērotu apģērbu un apaviem. Dalība pasākumā ar Līgatnes dabas taku ieejas biļetēm.

Source info

MansDraugs.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Saimnieku skola
Mansdraugs iesaka