Lai spriestu, jāzina
Sadarbībā ar
Uz galveno Gada laimes lutekļi Zili brīnumi! Gada mutes bajāri Še tev nu! Tehno progress Mēs esam diženi! Gada hits biznesā Pasaules šalkas Ķezas un ķibeles Viss kājām gaisā Reformas Gada darītājs Gada laimes lutekļi

Gada laimes lutekļi

Bašars al Asads

AFP/Scanpix/LETA

Rietumu atbalstīto Sīrijas kurdu un Irākas spēku panākumi pret “Daesh", deva atelpu Sīrijas armijai un tās sabiedrotajiem. Režīms atkal kontrolē lielāko daļu valsts, iezīmējot skumju nākotni novājinātajai opozīcijai.

Asada spēki ieņem pēdējo nozīmīgo 'Daesh' cietoksni Sīrijā

Putins Sočos silti uzņem Al Asadu

‘Pusvalkīra’ Rīgas domē

DELFI

Kādreizējai Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja augsta ranga darbiniecei Jutai Strīķei šis bija pārmaiņu gads – no iekšlietu struktūru darbinieka viņa kļuva par politiķi un ar atzīstamām sekmēm startēja Rīgas domes vēlēšanās, kļūstot par domes opozīcijas deputāti.

'Delfi TV ar Jāni Domburu': Diskusijā apspriež Strīķes interviju

'Delfi TV ar Jāni Domburu': Strīķe par blēžiem un augstākā līmeņa neliešiem

Liepājas teātra balvu birums

LETA

Īstu triumfu šogad “Spēlmaņu naktī” piedzīvoja Liepājas teātris un Krievijas režisors Sergejs Zemļanskis, kura veidota kustību izrāde “Precības” pēc Nikolaja Gogoļa tāda paša nosaukuma darba, ieguva balvas astoņās kategorijās.

Spēlmaņu naktī triumfē Liepājas teātra kustību izrāde 'Precības'

Latvijas biznesa darbarūķi

LETA

“Lursoft” pētījums šogad uzrādīja, ka Latvijā ir vismaz 20 amatpersonas, kuras ieņem 695 amatus 648 uzņēmumos. Topa līderi bija Ralfs Jansons ar 72 amatiem, itālietis Paolo Betiols strādāja 62 amatiem, bet Guntis Rāvis bija nodarbināts 53 amatos.

Darbarūķi: uzņēmēji, kas strādā pat 70 amatos vienlaikus

Radžeps Tajips Erdogans

AFP/Scanpix/LETA

Turcijas autoritārais līderis šogad noslēdza varas nostiprināšanu savās rokās. Apelējot pie nepieciešamības pēc stabilitātes, viņa pārstāvētajai Taisnības un attīstības partijai izdevās panākt prezidenta pilnvaru palielināšanu. Erdogana ambīcijas spilgti iezīmē sevis pielīdzināšana valsts tēvam Mustafam Kemalam Ataturkam.

Turki demokrātiski lemj par atteikšanos no demokrātijas

NATO mācībās apvainots Erdogans un Ataturks

2017
Gada notikumu tops