Lai spriestu, jāzina
Sadarbībā ar
Uz galveno Gada laimes lutekļi Zili brīnumi! Gada mutes bajāri Še tev nu! Tehno progress Mēs esam diženi! Gada hits biznesā Pasaules šalkas Ķezas un ķibeles Viss kājām gaisā Reformas Gada darītājs Zili brīnumi!

Zili brīnumi!

KNAB beidzot tiek pie vadītāja

DELFI

Pēc ieilgušiem ķīviņiem un neveiksmīgiem meklējumiem šogad beidzot izdevās apstiprināt Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja vadītāju. Šim amatam tika izraudzīts Militārās izlūkošanas un drošības dienesta amatpersonu Jēkabs Straume.

'Delfi TV ar Jāni Domburu': atbild KNAB priekšnieks Jēkabs Straume

Kaimiņš uzēdies

DELFI

Odiozais Saeimas deputāts un aktieris Artuss Kaimiņš "Delfi TV ar Jāni Domburu" pirmsvēlēšanu intervijā atzina, ka esot uzēdies, apsolīja visiem vēlētājiem apmeklēt sporta zāli un politiķa statusam negaidīti savu solījumu pildīja.

'Delfi TV ar Jāni Domburu': kazčoki, prostitūtas un politiskā loma – intervija ar Artusu Kaimiņu

Trampa kundze rullē

Vida Press

Pasaules uzmanības degpunktā šogad bija ne tikai ASV prezidenta Donalda Trampa tvīti un politiskie lēmumi, bet arī ģimene un jo īpaši laulātā draudzene Melānija, kura vēsturē ieies kā pirmā ASV prezidenta sieva ar publiski aplūkojamiem kailfoto.

Neveikla dunka, stila misēkļi un pārgalvība: reizes, kad Trampu pāris nošāva greizi

Šokējošais 'sociālais raidījums'

DELFI

Negaidītu diskusiju novembrī aizsāka kā “šokējoši atklāts sociāls raidījums” pieteiktais projekts “Caur ērkšķiem uz...”, kas vienkopus pulcējis desmit likteņa nesaudzētas sievietes.

Necieņa vai glābiņš: Centrs 'Marta' protestē pret sociālo TV projektu; dalībnieces aizvainotas

Sudraba vada komisiju

DELFI

Daudzus šogad pārsteidza deputātes Ingunas Sudrabas (NSL) kļūšanā par "oligarhu lietas" parlamentārās izmeklēšanas komisijas vadītāju. Oponenti, kuri gan palika mazākumā norādīja, ka Sudraba KNAB noklausītajās sarunās minēta kā Krievijā izvēlēta Latvijas ministru prezidenta amata kandidāte, tāpēc viņai nemaz nevajadzētu piedalīties šajā komisijā. 

Sudraba paliek 'oligarhu lietas' izmeklēšanas komisijas vadītājas amatā

2017
Gada notikumu tops