Uzbrukumu bija izdzirdējuši arī kaimiņi, kuri palīdzējuši kundzei un novērsuši noziegumu.

6. jūnijā ap pulksten 20 likumsargi devušies uz daudzdzīvokļu nama kāpņu telpu, kur sieviete mēģinājusi kādai kundzei nolaupīt rokassomiņu ar aptuveni 1400 eiro. Noskaidrots, ka iespējamā vainīgā sieviete izsekojusi kundzi un brīdī, kad abas iegājušas kāpņu telpā, saķērusi cietušo no mugurpuses, nogrūdusi zemē, iespērusi ar kāju pa muguru un mēģinājusi izraut somiņu no rokām.

Kaimiņi izdzirdējuši rosību aiz ārdurvīm, izskrējuši kāpņu telpā, palīdzējuši cietušajai un aizturējuši iespējamo vainīgo sievieti. Kaimiņi izsaukuši policiju, kura aizdomās turēto nogādājusi iecirknī.

Aizturētā sieviete ir dzimusi 1990. gadā un iepriekš nonākusi policijas redzeslokā par zādzībām. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka iespējamā vainīgā sieviete esot zinājusi, ka kundzes rokassomiņā atrodas liela naudas summa.

Saistībā ar notikušo sākts kriminālprocess par laupīšanas mēģinājumu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Aizturētajai sievietei piemērots drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

Policija pateicas iedzīvotājiem, kuri nebija vienaldzīgi un palīdzēja cietušajai sievietei.