Pašvaldības policijā portālu "Delfi" informēja, ka 12. oktobrī neilgi pirms pulksten 4 Rīgas pašvaldības policijas pilsētas videonovērošanas centra darbinieki caur kameras aci ievērojuši kādu manāmi iereibušu vīrieti, kurš vairs nav spējis pats saviem spēkiem turpināt ceļu. Uz notikuma vietu nosūtīta tuvākā Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Apsekojot norādīto teritoriju, kārtības sargi saņēmuši papildus informāciju no videonovērošanas centra darbiniekiem, ka pie iereibušā vīrieša piegādājušas divas sievietes un viņu ievedušas vienā no vecpilsētas bāriem. Norādītajā izklaides vietā atrasts meklētais vīrietis, kurš bija aizmidzis uz dīvāna. Blakus viņam stāvējušas divas daiļavas mini svārkos, kuras iepriekš nonākušas policijas redzeslokā saistībā ar ārzemnieku apzagšanu.

Pārrunu laikā noskaidrots, ka iereibušais kungs ir tūrists no Vācijas. Vīrietis pēc pamošanās ar grūtībām nosaucis savus personas datus un apmešanās vietu. Savukārt abas dāmas apgalvojušas, ka tūristu ievedušas bārā, jo vēlējušās tikai palīdzēt.

Policisti aicināja iereibušam tūristam pārbaudīt savas mantas. Vīrietis paskaidrojis, ka viņam nekas nav pazudis, pēc kā viņš sveiks un vesels nogādāts viesnīcā.